Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1

    Domyślnie Pomiar światła z obiektywami manualnymi.

    Kiedy Nikon wprowadzi pomiar światła z obiektywami manualnymi w aparatach linii amatorskiej?

    Np. w Pentaxach działa pomiar światła i potwierdzenie ostrości ze wszystkimi wyprodukowanymi obiektywami.

    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  2. #2

    Domyślnie

    pewnie wcale , aby było rozróżnienie między np. D80 i D200 chlip chlip
    szkoda, że to już nie to samo forum...

  3. #3

    Domyślnie

    Myślę, ze należy postawić sprawę jasno, wtedy muszą dołożyć.
    Jasno tzn. inni mają w Nikonie brak - czyli Nikon do bani- nie kupować.
    Jak nic w D60 powinni dołożyć tę funkcje, inaczej będzie goły jak "święty turecki".
    Ostatnio edytowane przez meliszipak ; 22-10-2006 o 15:43
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  4. #4

    Domyślnie

    [quote=meliszipak;146320]Kiedy Nikon wprowadzi pomiar światła z obiektywami manualnymi w aparatach linii amatorskiej?

    31 października 2006.
    Twoje pytanie jest bezsensownie skierowane. Skąd możemy znać odpowiedzi na tego typu pytania. Zadzwoń do Japonii.

  5. #5
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    każda firma ma jakąś swoją politykę
    canon w niższych modelach nie chce dawać spota, nikon pomiaru światła z manualami.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  6. #6

    Domyślnie

    Ja to wiem, ale kupię nową puche klasy D80 jak będzie miała pomiar światła z manualami- brak tej funkcji mnie
    okropnie wk..... , a na D200 mnie nie stać.


    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  7. #7
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    mnie tez na kilka rzeczy nie stać.
    nie narzekam jednak na producentów, że to co chce kupić jest za drogie, tylko trzeba zarobić na to kasę.
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

  8. #8

    Domyślnie

    Dlaczego Ci ludzie tak marudzą? Moja żona mówi do mnie, jak zaczynam na coś na rzekać:
    Włącz komputer i poużalaj sie na jakimś forum.

  9. #9

    Domyślnie

    Daleki jestem od marudenia, o czym moze świadczyć ponad 2000 postów na tym forum.
    Natomiast domagam się aby firma którą wybrałem spełniała moje oczekiwania co do
    jakości, wyposażenia itp. Jeżeli nie, pójdę tam gdzie dają więcej i lepiej za podobna cenę.

    Jacek_Z myslę, że jest zaledwie kilka osób na swiecie które mogą powiedzieć, ze nie stać ich na kilka rzeczy.
    Na pewno nie są to Polacy.To tylko kwestia wyobrażni

    pozdrawiam
    Fotografowanie jest równoznaczne z przywłaszczaniem sobie zdejmowanego przedmiotu. Oznacza to wchodzenie w pewien stosunek, który kojarzy się nam z poznaniem, czyli zawładnięciem. Susan Sontag
    A7 II Zeiss Batis 25/2 85/1,8 500px FB

  10. #10
    Super Moderator Konto PREMIUM Awatar Jacek_Z
    Dołączył
    11 2005
    Miasto
    Bydgoszcz
    Posty
    32 776

    Domyślnie

    miałem oczywiście na myśli sprzęt foto, a nie wszystko w ogóle
    bo jak prawie każdy Ferrari tez bym chciał, a że mnie nie stać, to nawet pisać nie muszę.
    no chyba że model na resorach
    Moje systemy: Nikon F i Z, Hasselblad, Leica, Pentax, Rolleiflex, FKD Zenity, Praktiki, ruskie dalmierze i około 30 szkiełek.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •