Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Jak maksymalnie przyspieszyć D70s ?

    Witam,
    interesuje mnie czy znacie jakieś patenty pozwalające przyspieszyć pracę ww. modelu? Czy da się z niego wycisnąć więcej niż 3kl/s i 4zdjęcia w serii? Widziałem ze z d300 możliwe jest wyciągnięcie nawet 9kl/s wiec może i tu się coś da?
    Pozdrawiam

  2. #2

    Domyślnie

    Może jakieś nitro?? Żartuję oczywiście. Nie ma opcji przyspieszenia. W wyższych modelach wspomaga grip.

  3. #3

    Domyślnie

    Kwestia gripa w wyższych modelach jest dla mnie jak najbardziej oczywista. Chodziło mi raczej o coś w tym stylu: http://sportsphotoguy.com/overclock-your-nikon-d300/
    Moje nadzieje nie są wielkie na istnienie w d70s podobnej możliwości ale jednak pytać warto

  4. #4

    Domyślnie

    nie wiem jak w d90 ale w d80 grip nie przyspiesza szybkostrzelnosci
    "...nie ma ludzi normalnych, sa tylko nieprzebadani..."

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GeparD Zobacz posta
    nie wiem jak w d90 ale w d80 grip nie przyspiesza szybkostrzelnosci
    Z tego co się orientuje to w D90 też nie

  6. #6

    Domyślnie

    to może ja się jeszcze orientuje, grip przyśpiesza w d300/s i d700
    Naucz się czytać

  7. #7

    Domyślnie

    Nie da się uzyskać większej szybkostrzelności dla D70s. Jest to ograniczone sprzętowo i nic się nie da zrobić. Jedyne co można próbować, to zwiększać liczbę klatek w serii strzelonych z maksymalną prędkością (czyli np. 20 klatek zamiast 10 z prędkością 3 klatki na sekundę). Należy wyłączyć wszelkiego rodzaju puszkowe wspomaganie obrazu, AF ustawić w tryb AF-C, zmniejszyć jakość pliku jpg, zastosować jakąś bardzo szybką kartę pamięci. To pomaga, ale nie zwiększa prędkości samej w sobie.
    Elektryczna klamka od Tippmana zasilona powietrzem o wysokim ciśnieniu, służąca do robienia siniaków w okolicach głowy. A do tego jakiśtam Nikon do dokumentowania dzieła zniszczenia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •