Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie ile może zarobić fotograf dyskotek

    Dostałem propozycję robienia zdjęć na dyskotekach w klubach itd mają to być 2 imprezy w miesiącu dojazd sponsorowany przez zatrudniającego sprzęt mój. Jaką kwotę powinienem wymienić za taką usługę? Za imprezę
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  2. #2

    Domyślnie

    podbijam. Również zainteresowany wszelkimi info w temacie.
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  3. #3

    Domyślnie

    zależnie od portalu, np. taki booom.pl płaci 150zł od imprezy (płacił, może teraz jest inaczej, zmienił się szef od niedawna)
    100-150 zdjęć

    im większy portal(większa liczba użytkowników, więcej reklam na stronie) tym ceny lepsze

  4. #4

    Domyślnie

    A ja słyszałam ostatnio od znajomego, który się takim zdjeciami chwilowo zajmował (chwilowo, bo zrezygnował), że od zdjecia płacono 0,5zł bodajże. Z tym, że płacone jest za zdjęcie zaakceptowane przez dany portal/firmę, a nie zdjecie po prostu zrobione.

  5. #5

    Domyślnie

    w zaleznosci od czasu trwania zdjec 500zl-1000zl netto
    ale pewnie zalezy to tez jaka to impreza i dla kogo zdjecia
    ale bardzo duza ilosc portali ze zdjeciami z imprez nie placi wcale a zdjecia ma

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez wally Zobacz posta
    zależnie od portalu, np. taki booom.pl płaci 150zł od imprezy (płacił, może teraz jest inaczej, zmienił się szef od niedawna)
    100-150 zdjęć

    im większy portal(większa liczba użytkowników, więcej reklam na stronie) tym ceny lepsze
    I ktoś te zdjęcia sprzedaje za tyle? 1 zł za zdjęcie, trochę przykre.

  7. #7

    Domyślnie

    bardzo przykre w tej firmie z której dostałem propozycje ma pracować jeszcze jeden fotograf i kwota jaka chce za imprezę to 50zł hmm... wyśmiałem to bo na dyskotekach są straszne warunki jeśli chodzi o wygodę i czynniki wpływające na zniszczenie sprzętu. Myślę, że za taką kwotę wolę to nawet ze sprzętem od firmy nie warto iść śmieszne pieniądze. I jak tu rynek fotograficzny ma byc na odpowiednim poziomie
    Nikon D700+nikkor 35/1.8+SB-900 Lowepro Stealth Reporter D650AW

  8. #8

    Domyślnie

    To na pewno jest fotograf, czy jakiś koleś który stwierdził że ma aparat to może na nim zarobi? Powiedz minimum 1000 zł i najwyżej zlecenia nie dostaniesz, lepsze to niż z góry zakładanie, że to za dużo. Nie zgodzą się to trudno. Jakbym zlecał komuś zrobienie zdjęć i on by powiedział że zrobi 150 zdjęć za 50 zł, to poważnie bym się zastanowił czy o takie zdjęcia mi chodzi.
    Ostatnio edytowane przez ThomasVoland ; 14-10-2009 o 02:15

  9. #9

    Domyślnie

    A orientuje się ktoś ile FTB.pl daje?
    Zwyczajny jak kiełbasa.

  10. #10

    Domyślnie

    Chyba najlatwiej do nich napisac? Pzry okazji jak Ci odpisza to pochwal sie na forum jakie sa tam stawki.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •