Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Warsztaty fotograficzne w Warszawie

    Chcialem sie spytac czy znacie moze jakies dobre miejsce lub forumowicza ktory w warszawie robi kursy czy warsztaty z fotografii mody, slubnej lub pracy w studio?

  2. #2

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BorysR Zobacz posta
    Chcialem sie spytac czy znacie moze jakies dobre miejsce lub forumowicza ktory w warszawie robi kursy czy warsztaty z fotografii mody, slubnej lub pracy w studio?
    może tutaj: www.tmf.waw.pl/
    pzdr. Bo.

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BorysR Zobacz posta
    Przegladalem ale jakos sie boje.
    ???
    pzdr. Bo.

  5. #5

    Domyślnie

    Boje sie warsztatow robonych przez takie magazyny bo mam watpliwosci co do ich jakosci. Byles na tych warsztatach? Mozesz cos powiedziec?

  6. #6

    Domyślnie

    Cześć BorysR. Jakbyś znalazł jakieś ciekawe warsztaty w tej tematyce to mogę sięz tobą wybrać jak się boisz- a serio to miło wspominam te z Circettą i twoją osobę więc chętnie się na jakieś mogę wybrać zawsze raźniej .
    N D3 S17-35HSM N50 F1,4 N85 F1,4 N80-200 F2,8 SB800+900

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez BorysR Zobacz posta
    Boje sie warsztatow robonych przez takie magazyny bo mam watpliwosci co do ich jakosci. Byles na tych warsztatach? Mozesz cos powiedziec?
    byłem tam raz, ale na nietypowym, gratisowym spotkaniu. Jak dla mnie było trochę zbyt tłoczno. Sprzęt jest (poza aparatem ), modelka też. Prowadzący wydaje mi się , że zna się na rzeczy. Trudno mi coś więcej powiedzieć, bo nie mam porównania. Chyba zależy czego szukasz. Stronę techniczną imho można poznać. Jeśli chodzi o trendy to już chyba inna bajka. Co do foto mody to trudno mi coś powiedzieć, w programie nie mają, ale prowadzący przemycał info, że temat nie jest mu obcy.
    Ostatnio edytowane przez Bo. ; 06-10-2009 o 15:37
    pzdr. Bo.

  8. #8

    Domyślnie

    Artko ja mam jeszcze twoje baterie gdzies. Ciagle leza nieuzywane. Znalazlem kurs u naszego admina organizowany w wawie z studia i wyglada kuszaco. Kosztuje 400 zl chyba.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •