Close

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 25
  1. #1

    Domyślnie Co wybrać? Nikkor 24-70 mm f/2.8, Nikkor 28-70mm f/2.8D czy może jakaś Sigma?

    Jakl w temacie, zastanawiam sie nad: Nikon Nikkor AF-S 24-70 mm f/2.8G ED lub Nikkor AF-S 28-70mm f/2.8D ED-IF lub nad jakąś Sigmą. Oczywiście pod pełną klatkę.
    Co poradzicie?

  2. #2

    Domyślnie

    Poradzę trochę poczytać o tych szkłach i kupić 24-70
    Moja galeria: www.darko.cal.pl, zapraszam na FB

  3. #3

    Domyślnie

    Jak nie ma problemów z kasą, to bierz N24-70, jeśli kasa gra rolę, to może N35-70/2.8. Trochę krótszy, ale jakość zdjęć wyśmienita.

  4. #4

    Domyślnie

    No właśnie nie ma już tych 35 chyba? Poza tym mają obracany pierścień co dla mnie jest nie do przyjęcia.
    Jakaś Sigma cokolwiek może tu namieszać?

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mysteryclient Zobacz posta
    No właśnie nie ma już tych 35 chyba? Poza tym mają obracany pierścień co dla mnie jest nie do przyjęcia.
    Jakaś Sigma cokolwiek może tu namieszać?
    Sigma 24-70mm F2.8 IF EX DG HSM

  6. #6

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o N35-70 to możesz śmiało myśleć o używce ( pancerna budowa ). Ten obiektyw to jednak pompka ( zoom'ujesz przez wyciąganie i chowanie ) - można się przyzwyczaić.

  7. #7

    Domyślnie

    Wszystko zależy od budżetu.

  8. #8

    Domyślnie

    Co byś nie kupił to i tak będziesz mega zadowolony
    Puszki ,szkła i inne duperele

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Przemas-Glasgow Zobacz posta
    Co byś nie kupił to i tak będziesz mega zadowolony
    chyba ze pojdziesz w druga strone i co nie kupisz to sie bedziesz zastanawial czemu nie dolozyles do lepszego tych paru groszy (podpowiem z n24-70 juz nie bardzo jest gdzie isc dalej )
    Andrzej

  10. #10

    Domyślnie

    Dopiero teraz zauważyłem, że jesteś z Poznania. Jeśli masz ochotę, to możemy się spotkać i podepniesz sobie moje N24-70 i N35-70. Niestety nie mam Sigmy, ale jakieś zdanie możesz sobie wyrobić. Pisz PM.

Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •