Close

Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: wejscie

  1. #1

    Domyślnie wejscie

    chetnie poslucham krytyki

  2. #2

    Domyślnie

    Dobra miejscówka i całkiem przyjemna foteczka.

  3. #3

    Domyślnie

    Dyziek, a nie sądzisz, że jest za niebiesko (podłoga)? Może to mój monitor nie domaga
    D300 \ D70s \ Zenit 11 \ MB-D10 \ N17-55 f2,8 \ N50 f1.8 \ Takumar 50 f1.4 \ SB-800 \

  4. #4

    Domyślnie

    To zaraźliwe. Na moim też zbyt niebiesko. Na całości zabrakło światła w kluczowych miejscach, a pierwszy łuk tak jakoś obcięty ni w 5 ni w 10. Ani to ramka, ani przypadkowy element...
    Co to za miejsce? Faktura ścian naprawdę fajna i do wykorzystania o innej porze/pogodzie.
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

  5. #5

    Domyślnie

    kazdemu sie podoba co innego mi tam na tym niebieskim wlasnie zalezalo zeby odciac sciany od podlogi a miejscowka przednia niebawem wstawie wiecej zdjec bo jest naprawde sporo budynkow

  6. #6

    Domyślnie

    ja niestety nie moge zobaczyc zdjecia , Seba w tym tygodniu scianka odwolana , we wtorek nie moge , a w czwartek jade ryczec z jeleniami w Bieszczady ... mam nadzieje ze w przyszlym tygodniu bedzie pogoda to sie wybierzemy , jesli nie pozostanie nam kryty obiekt ...

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo fajne, ale mimo wszystko ja bym odjął nieco niebieskiego i dalej podłoga będzie się odcinać.

  8. #8

    Domyślnie

    a ja bym to w BW widizał...jeśli chodzi o kolor to tak jak wszyscy - za dużo niebieskiego
    K5 + S10-20 + 40/2.8 Ltd + 70/2.4 Ltd + 15/4 Ltd + T70-200/2.8 + Lee Filters
    http://bartekkw.deviantart.com/
    "Dwanaście świetnych fotografii każdego roku to wspaniały plon" Ansel Adams

  9. #9

    Domyślnie

    proszę o wyjaśnienie co to z przecudaczne miejsce? tylu okien w oknach, łuczków odciążających, biforiów, kolumienek, gzymsów itp. na raz w życiu nie widziałem.
    "Nie można w życiu zakosztować wszelkiego dobra. Treba wybrać rzecz upragnioną, którą łatwiej przyjdzie zapumnieć."

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •