Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1

    Domyślnie Podglad robionego zdjecia - d70s

    Pytanie pewnie prozaicznie proste niestety nie dla mnie (uzytkuje d70s od tygodnia) a mianowicie:
    w kazdym kompakcie czy hybrydzie mozna w monitorku (nie mylic z wizjerem) obserwowac to co sie akurat chce zfocic. Nie mam jednak takiej mozliwosci w d70s (bynajmniej do dzis). Za kazdym razem kiedy ustawiam aparat na chodniku, drodze etc. musialbym stanac na glowie by przytkac oko do wizjera. Me pytanie: Czy naprawde nie ma takiej mozliwosci w lustrzankach by podglad aktualny byl mozliwy na monitorze tak jak to jest w 99,99% w przypadku kompaktowych aparacikow?

    Dzieki.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie ma, chyba ze dokupisz specjalny monitorek poszukaj na forum, gdzies o tym bylo.
    Pozdrawiam,
    Paweł
    Kilka zdjęć...
    D750&D200, N50f1.8G, Ta28-75/2.8, To12-28/4, N70-300VR

  3. #3

    Domyślnie

    hehe
    ja właśnie dltego d70 kupiłem

  4. #4

    Domyślnie

    No nie ma. Tak jest konstrukcja lustrzanki. Nie da rady. A wszystko przez to lustro właśnie.
    Nalezało kupić hybrydę, jesli ta funkcja jest Ci niezbędna.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez scheloch Zobacz posta
    Pytanie pewnie prozaicznie proste niestety nie dla mnie (uzytkuje d70s od tygodnia) a mianowicie:
    w kazdym kompakcie czy hybrydzie mozna w monitorku (nie mylic z wizjerem) obserwowac to co sie akurat chce zfocic. Nie mam jednak takiej mozliwosci w d70s (bynajmniej do dzis). Za kazdym razem kiedy ustawiam aparat na chodniku, drodze etc. musialbym stanac na glowie by przytkac oko do wizjera. Me pytanie: Czy naprawde nie ma takiej mozliwosci w lustrzankach by podglad aktualny byl mozliwy na monitorze tak jak to jest w 99,99% w przypadku kompaktowych aparacikow?

    Dzieki.

    Soooorki ale zwijam się z bóóóóluuu,
    Trzeba było trochę poczytać zanim kupiłeś lustrzankę.

  6. #6

    Domyślnie

    już pomijając sam fakt braku elementarnej wiedzy o działaniu aparatu DSLR, to jeszcze lenistwo do tego dochodzi... wystarczy w allegro wpisać "D70s" i wywali ci całą liste akcesoriów do tego aparatu włącznie z wizjerem umozliwiającym kadrowanie patrząc od góry
    D200.D700.SB800.SB900x2.N14-24.N24-70 ... czytał Lucjan Szołajski
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

  7. #7

    Domyślnie

    jesli dobrze pamietam to ktorys z olympusow w systemie 4/3 dysponuje podgladem na lcd z tym, ze obejmuje tylko ok 80% klatki i ma jeszcze pare innych ograniczen...
    tak czy siak - optyczne gora!

  8. #8

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •