Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Wiedeń

  1. #1

    Domyślnie Wiedeń

    Kawałek kompleksu pałacowego Schönbrunn. Ładnie?

    11887

    21925

    31994

  2. #2

    Domyślnie

    Pierwsz zdjęcie najlepsze, a dlaczego?
    Bo to świetna secysyjna metalowo-szklana konstrukcja. Jestem rozkochana w art novou, więc i w tej fotce również. Ale obiektywnie na nią patrząc nie ma w niej nic zjawiskowego. Przykro mi to pisać, ale jest to nieprezmyślana do końca fotka z wycieczki... Podobnie w przypadku kolejnych dwoch zdjęć, na których gdzieś w oddali błąkają się przechodnie. Nie świadczy to o robieniu zdjęcięcia z uwagą... Może następny wypad do Wiednia będzie bardziej świadomy fotograficznie

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez para_wodna Zobacz posta
    [..] Może następny wypad do Wiednia będzie bardziej świadomy fotograficznie
    Wypad będzie... tyle mogę obiecać Co do świadomości fotografowania, mogłabyś to rozwinąć trochę szerzej? Będe wdzięczny Jeśli chodzi tylko o tych ludzi, to ciężko ich nie ująć obejmując dużą powierzchnię w takich miejscach. Poza tym jeden tydzień to zdecydowanie za mało na cały Wiedeń dla kogoś kto był tam pierwszy raz

  4. #4

    Domyślnie

    Mz tylko jedynka sie broni. Ostre swiatlo nie pomagalo. Co do kompozycji - krzak w LD psuje odbior i mogloby byc szerzej, tak aby objac wiecej kwiatow, nie obcinac fontanny.
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  5. #5

    Domyślnie

    mz są to ponadprzeciętne zdjecia wycieczkowo-poglądowe, dość staranne i schludne, poprawnie naswietlone ale w dalszym ciagu wycieczkowe.

    Brakuje tu wyrazistości w eksponowaniu tej architektury, własnej kreatywności i wizji.
    To jest właśnie tym, co odróznia świadomośc rejestracji od świadomości fotografii
    I'm not always right, but I'm never wrong...

  6. #6

    Domyślnie

    Za poprzednikami - zdjęcia wycieczkowe, ale nie "pstryki", tylko ładnie skomponowane i technicznie poprawne. Dla siebie wybieram jedynkę, to jest naprawdę schludnie podana palmiarnia, z jednym "ale" - już wspomnianym krzakiem w LD. Na dwójce za mało się dzieje (2/3 zdjęcia to prawie jeden kolor - błękit), trójka też tylko dokumentacyjnie. Ogólnie, jak i ja miałem boleśnie okazję się przekonać, wycieczkowe fotografowanie w południe rzadko wychodzi zdjęciom na dobre - no ale lepiej mieć pamiątkę niż jej nie mieć.

  7. #7

    Domyślnie

    Bardzo dziękuje wszystkim za konstruktywne opinie i za, jakby nie było, słowa otuchy
    Pozwolę sobie dorzucić jeszcze pare fotek:
    41346
    52240
    62244

  8. #8

    Domyślnie

    Oglądałam już zdjęcia z tego wątku wcześniej. Wcześniejsze kadry mnie nie urzekły, choć trójka najbardziej mi przypasiła, ale nie do końca. Ale ... wrzucona dodatko czwórka jest po prostu przepiękna, mimo tej jasnej plamy przy wyeksponowanym obiekcie! Jestem pod wrażeniem

  9. #9

    Domyślnie

    Dzięki Ta jasna plama to zbyt gładka klata modela jakoś nie mogę opanować światła odbitego w tym miejscu...

  10. #10

    Domyślnie

    Bardzo 5 mi się podoba.
    Łukasz // Nikon D300 + T12-24/f4 + N50/f1.8 + N70-300VR + SB900 // Fujifilm X-T20 + 18-55/f2.8-4

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •