Close

Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2009
    Miasto
    Sosnowiec/Katowice
    Posty
    1

    Domyślnie Nikon Coolpix s 630 -problemy

    Witam

    Proszę o pomoc,ponieważ coś się dzieje z moim coolpixem s630. Problem wygląda tak,że kiedy wchodzę do menu jedyną rzeczą jaka mi się pokazuje jest strzałka, która oznacza poziom czułości ISO i nic innego poza tym nie ma. Wcięło mi gdzieś funkcję balansu bieli,kolorów i inne. Przeczytałam instrukcję kilka razy,ale nie znalazłam rozwiązania mojego problemu. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? Bo jest to naprawdę męczące,kiedy nie mogę nic zmienić...

    Drugi problem jest taki,że kiedy podłączam aparat do komputera program Nikon Transfer nie widzi zdjęć,które są zapisane na karcie,a wcześniej nie było z tym problemów,bo już kilka razy przegrywałam zdjęcia z aparatu na komputer z powodzeniem. W tej sprawie także bardzo proszę o pomoc...


    BARDZO proszę o pomoc.

  2. #2

    Domyślnie

    Witam

    Ad1. Może masz włączony jakiś tryb tematyczny (wtedy niektóre opcje mogą być niedostępne)

    nie zaszkodzi zresetować aparat do ustawień fabrycznych: Set-Up menu > Reset all

    Ad2.
    Czy komp "widzi" aparat ?
    Jeśli nie, sprawdź kabelek USB - powinien być podłączony bezpośrednio do komputera (nie przez jakieś huby czy przedłużacze).
    Jeśli w aparacie jest opcja wyboru trybu USB powinien być wybrany USB: Mass Stroage

  3. #3

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez XRougeX Zobacz posta
    Witam

    Proszę o pomoc,ponieważ coś się dzieje z moim coolpixem s630. Problem wygląda tak,że kiedy wchodzę do menu jedyną rzeczą jaka mi się pokazuje jest strzałka, która oznacza poziom czułości ISO i nic innego poza tym nie ma. Wcięło mi gdzieś funkcję balansu bieli,kolorów i inne. Przeczytałam instrukcję kilka razy,ale nie znalazłam rozwiązania mojego problemu. Czy mógłby mi ktoś pomóc w tej sprawie? Bo jest to naprawdę męczące,kiedy nie mogę nic zmienić...

    Drugi problem jest taki,że kiedy podłączam aparat do komputera program Nikon Transfer nie widzi zdjęć,które są zapisane na karcie,a wcześniej nie było z tym problemów,bo już kilka razy przegrywałam zdjęcia z aparatu na komputer z powodzeniem. W tej sprawie także bardzo proszę o pomoc...


    BARDZO proszę o pomoc.

    Ciezko tak od razu cos zaradzic, nie panikuj! Na pewno jest jakas (najczesciej banalna) przyczyna. Jesli aparat jest na gwarancji proponuje udac sie do serwisu i ich troche pomeczyc. Pzdr

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •