Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 14

Wątek: Wyjście

  1. #1

    Domyślnie Wyjście

    Pokazalem juz wejscie a tym jedno z wielu wyjsc z National Killarney Park.
    Dziwna soczystosc i kontrast jaki ujrzalem tamtego poranka, tak jak potrafie, pokazuje tutaj

    1.

  2. #2

    Domyślnie

    Bede szczery, zastanawiam sie, dlaczego pokazales tutaj to zdjecie. A ni obiekt nie jest ciekawy, ani nie jest technicznie na dobrym poziomie...
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  3. #3

    Domyślnie

    Kadr bardzo mi się podobie, ale mam wrażenie, że trochę później byłoby ciekawiej, gdyby więcej tych promieni przeświecało przez drzewa na tą soczystą trawę a palmy były bardziej oświetlone. Teraz wszystko jest w cieniu.

    pzdr
    Im gorsze zdjęcie tym więcej sfrustrowanych trolli.

    www.photorganic.blogspot.com

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez malasana Zobacz posta
    Bede szczery, zastanawiam sie, dlaczego pokazales tutaj to zdjecie. A ni obiekt nie jest ciekawy, ani nie jest technicznie na dobrym poziomie...
    Ja nie pokazuje tutaj zdjec aby sie nimi chwalic tylko sie uczyc. Dlatego nie rozumiem dlaczego tak sie dziwisz.
    Cieszy mnie natomiast, ze szczerze napisales, iz w/g Ciebie zdjecie do kosza. Popracuje nad nim jeszcze raz.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GUINNESSts Zobacz posta
    Ja nie pokazuje tutaj zdjec aby sie nimi chwalic tylko sie uczyc. Dlatego nie rozumiem dlaczego tak sie dziwisz.
    Cieszy mnie natomiast, ze szczerze napisales, iz w/g Ciebie zdjecie do kosza. Popracuje nad nim jeszcze raz.
    Pisalem to w innym kontekscie. Dziwie sie, ze pokazales akurat to zdjecie, majac w pamieci wiele innych Twoich bardzo dobrych prac. Podejrzewam, ze spodziewales sie krytyki tego zdjecia... Pozdr
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  6. #6

    Domyślnie

    Jeżeli postanowisz zostawic fotografię w swoim albumie to trzeba by poprawić ścieżkę gdyż jest niebieska, gałęzie drzewa w LG na styku z niebem no i coś z tą trawą. Plasku wyszła
    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Marcin T Zobacz posta
    Jeżeli postanowisz zostawic fotografię w swoim albumie to trzeba by poprawić ścieżkę gdyż jest niebieska, gałęzie drzewa w LG na styku z niebem no i coś z tą trawą. Plasku wyszła
    Trawa plaska chyba przez wyciaganie z cieni. I tez ma taka nieb.poswiate. Chyba powinienem to zdjac juz na samym poczatku w Camera Raw co? Nie zalozylem filtra UV. Wydaje mi sie, ze zniwelowalby w jakiejs czesci ten niebieski.
    Mysle, ze w tym przypadku albo dwa pstryki albo jak bedzie jasniej.
    Dziekuje.
    Melasana wszysto ok. Oczekuje krytyki ale z uzasadnieniem. Jak patrze na swoje zdjecie to mi sie wydaje, ze jest najpiekniejsze na swiecie Pozdrawiam!

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GUINNESSts Zobacz posta
    Wszysto ok. Oczekuje krytyki ale z uzasadnieniem. Jak patrze na swoje zdjecie to mi sie wydaje, ze jest najpiekniejsze na swiecie Pozdrawiam!
    Glowny moj zarzut to niedoswietlenie zdjecia Ciesze, sie ze wszystko ok
    Con otro aire... | de noventa | FM2N | Yashica 35 GX | http://malasana.blogspot.com

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez GUINNESSts Zobacz posta
    Trawa plaska chyba przez wyciaganie z cieni. I tez ma taka nieb.poswiate. Chyba powinienem to zdjac juz na samym poczatku w Camera Raw co? Nie zalozylem filtra UV. Wydaje mi sie, ze zniwelowalby w jakiejs czesci ten niebieski.
    Mysle, ze w tym przypadku albo dwa pstryki albo jak bedzie jasniej.
    W kwestii tego, o czym pisałem to tylko kwestia obróbki

    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  10. #10

    Domyślnie

    Wybieram nr 2. Z przykroscia niestety
    Najbardziej to mnie interesuje jak ten niebieski z lisci zdjąłes

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •