Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Orlik krzykliwy - do wglądu

    No cóż - nie powala to zdjęcie, ale ja się cieszę ze spotkania, a że z każdego spotkania na spotkanie coraz bliżej - to może niedługo coś cię uda lepiej ustrzelić.

    Nawiasem mówiąc miałem dzisiaj okazje na podchodzenie innego egzemplarza... ale nie było gdzie samochodu bezpiecznie zatrzymać...


    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  2. #2

    Domyślnie

    faktycznie zdjecie nie powala i ta ramka tylko pogarsza sytuacje ;// aczkolwiek zazdroszcze spotkania

  3. #3

    Domyślnie

    co Ci się w mojej ramce nie podoba... hę "NG stajll"
    A tak na poważnie biała się na tym forum nie spisuje bo sporo osób ma forum w wersji WHITE. Dlatego od jakiegoś czasu daje taką.
    Zdjęć bez ramki na tym forum nie trawię - bo nie daje ono właściwej oprawy graficznej dla prezentacji zdjęć. Ramka musowo musi być...
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  4. #4

    Domyślnie

    biały kolor ramek pojawia sie bo jest neutralny, jak juz to ramka powinna kolorystycznie pasowac do zdjecia, moim zdaniem ale wiadomo, kazdy lubi co innego, mysle ze bez ramki wiele zdjec wyglada o wiele korzystniej

  5. #5

    Domyślnie

    Witam
    M/z jest dobrze jak ramka nie jest lepsza od obrazu.
    Pozdr.M

  6. #6

    Domyślnie

    Marian K - ałć...

    Jak Marianie podejść orlika? Jakieś rady?
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  7. #7

    Domyślnie

    szału nie ma

  8. #8

    Domyślnie

    Nie wiem czemu, ale nie wydaje mi się, by to był orlik krzykliwy.
    Ale zawsze mogę się mylić.
    Nikon D300/70, parę słoików, lampa i inne duperele
    ...::: kto ukradł ciastka? :::...

  9. #9

    Domyślnie

    Myślisz, że to myszak? Sygnały dźwiękowe były jak od orlika... poza tym myszaki jednak trochę inaczej w locie wygladają...
    "Często kończy się na formie, nic z tego nie wynika. Po tym jak Marcel Duchamp ogłosił, że pisuar ustawiony na środku jest dziełem sztuki - artystą może być każdy..." - R. Opałka

  10. #10

    Domyślnie

    Jane mocno kreskowane lorki i czarne ich zakończenie tworzące "ramkę" na dolnej krawędzi skrzydła - chyba coś takiego u orlików nie występuje. Do tego u orlików głowa jest znacznie jaśniejsza od reszty upierzenia.
    Takie jest moje zdanie i doświadczenie z obserwacji tego gatunku (ostatnio coraz częstsze, bo na Podlasiu częściej bywam
    Nikon D300/70, parę słoików, lampa i inne duperele
    ...::: kto ukradł ciastka? :::...

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •