Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Rabka-Zdrój
    Posty
    22

    Domyślnie Fuji S3 Pro czy Kodak DCS Pro 14n

    Witam , jak w temacie , stoję przed dylematem Byłem właściwie zdecydowany na Fuji gdy trafiła się okazja na Kodaka , ale właściwie nic ciekawego o nim nie mogę znaleść , gdzie niegdzie przebąkują , że dośc wadliwy , no i o co chodzi z tą matrycą bez filtów i soczewek , no i dość stara konstrukcja . Ale FF i już magnezowy korpus , chyba troszkę szybszy od S3 . Czy ktoś miał oba ? Jakieś sugestie ,może jakiś konkretny link ? Właściwie pucha potrzebna jest mi do pleneru , macro , i portretu .

  2. #2

    Domyślnie

    no jak to co fuji
    d700 d3 14-24 28 35 50 85 135

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Rabka-Zdrój
    Posty
    22

    Domyślnie

    Na Fuji już prawie jestem zdecydowany , no ale jest to małe ale (kodak FF ) ile teraz warto dać za takiego Kodaka ?

  4. #4

    Domyślnie

    robilem porownia obu korpusow

    o wyniki spytaj wlasciciela kodaka tu jego gg : 1091180 on powie ci wszystko o tym sprzecie, nawet sprzedaje o ile sie nie myle




    tel do niego jakbys chcial sie juz dowiadywac: 693456656

  5. #5
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Rabka-Zdrój
    Posty
    22

    Domyślnie

    znalazłem nawet aukcję z tym Kodakiem ,ale czy to faktycznie ma 3800 klapnięć ? Chciał bym dorwać coś w dobrym stanie . Zolnierek , i jak po porównaniach , co byś wybrał ? I do jakich zastosowań ?

  6. #6

    Domyślnie

    moim skromnym zdaniem kodak to nieudana konstrukcja nie warta tej kasy...jesli zalezy ci na jakosci zdjec czy to studyjnych czy tym bardziej plenerowych to zdecydowanie s3, szybkoscia sa podobne..zolwie , przewaga kodaka jest tylko w FF piekny jasny wizjer czyli przy kadrowaniu sie przydaje fakt, no i musisz sie liczyc z kupowaniem nie DXowych obiektywow, i z prywatnych obserwacji widze ze kodak niczym 5d bardzo lubi dobre szkla..jak mu zasadzisz jakiegos kitowego shita to zapomnij o akceptowalnych efektach, decyzja nalezy do ciebie i tak...podsumowujac...kupilbym fuji , bo mozna w miare na nim polegac

  7. #7
    Oszczędny w słowach Awatar Danko
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    128

    Domyślnie

    Theo,
    A nie chcesz czasem powrócić do SIGMY


  8. #8
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    04 2006
    Miasto
    Rabka-Zdrój
    Posty
    22

    Domyślnie

    Hej Danko , właśnie zastanawiam się ,nad SD14 , bardzo lubiłem SD10 ,miała co prawda parę niedociągnieć ale zawsze mnie zaskakiwała , powiem szczerze ,że jeśli SD14 będzie mniej szumieć to będzie moja , no ale jeszcze pytanie kiedy będzie w sprzedaży ? I koło jakiej ceny będzie oscylować . Narazie wpadł mi w oko S3 Pro i ten Kodak ,ale gdzie czytam to zawsze jest jakiś mankament , dla mnie na plus to FF , jasny wizjerek i magnezowa puszka . Gdyby takie S3 było zamknięte w N F5 lub 6 to ja bym już nic do szczęścia nie chciał

  9. #9

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Theo
    Hej Danko , właśnie zastanawiam się ,nad SD14 , bardzo lubiłem SD10 ,miała co prawda parę niedociągnieć ale zawsze mnie zaskakiwała , powiem szczerze ,że jeśli SD14 będzie mniej szumieć to będzie moja , no ale jeszcze pytanie kiedy będzie w sprzedaży ? I koło jakiej ceny będzie oscylować . Narazie wpadł mi w oko S3 Pro i ten Kodak ,ale gdzie czytam to zawsze jest jakiś mankament , dla mnie na plus to FF , jasny wizjerek i magnezowa puszka . Gdyby takie S3 było zamknięte w N F5 lub 6 to ja bym już nic do szczęścia nie chciał
    nic tylko czekac na s5 zatem

  10. #10
    Oszczędny w słowach Awatar Danko
    Dołączył
    07 2006
    Miasto
    Jelenia Góra
    Posty
    128

    Domyślnie

    Theo,
    Chyba jest o wiele lepiej niz w SD10
    Zobacz to http://forums.dpreview.com/forums/re...ssage=20210796


Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •