Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

    Domyślnie Parada w stolicy

    Witam Wszystkich Warunki pogodowe fatalne, ale zapraszam do oddania swojego zdania na temat fotografii. Chciałem to pokazać troszeczkę inaczej, niż jak to pokazują w ser. info. trans na platformach...

    1. Ktoś znany...

    2. Ktoś mniej znany...

    3, Ahh, to parcie na Forum Nikona

    4.

    5.

    6. Dla was lecznica, dla nas ulica - wykrzykiwała Młodzież Wszechpolska podczas wykonywania tej serii zdjęć...

    To tyle na początek, jeśli będzie się podobać dorzucę coś jutro...

    Pozdrawiam!
    Byliśmy ostatnio z żoną, proszę pana, w Hali Mirowskiej, gdzie ja miałem aparat Zorkę 5, zrobiłem kilka zdjęć. - Rejs

  2. #2

    Domyślnie

    Jeśli chodzi o fotki, to takie sobie. Nie wywołują emocji, ot zwykłe strzały ze zwykłej demonstracji.

    /ciach/

  3. #3

    Domyślnie

    /ciach/

    A co do fot: szału nie ma, ale i pogoda nie dopisała. Fajna tylko 3. Chociaż przy takiej aurze tradycyjnie wesoła i pozytywnie do życia nastawiona ekipa w skórach mogła wyjść ciekawie.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  4. #4
    Blasius.G
    Gość

    Domyślnie

    /ciach/

    Zdjecia takie sobie. Nie powiem, ze brzydkie lub, ze brzydkie bo z takiej parady-nie. Sa nieszczegolnie ciekawe.

  5. #5

    Domyślnie

    /ciach/

    Mnie się one /zdjęcia/ podobają, z największym wskazaniem na 3 i 6.

  6. #6

    Domyślnie

    Moi drodzy, komentujemy ZDJĘCIA, a nie paradę. Przeedytowałam to co poszło do tej pory, każdy kolejny post zawierający coś więcej niż opinię o zdjęciach pójdzie do nieba dla postów-z-których-nic-poza-kolejną-kłótnią-nie-wynika.
    'Frankly, the whole thing is getting out of hand' said the god...
    |freelancer| |blog|

  7. #7
    swiatlo
    Gość

    Domyślnie

    Lubię dwójkę, bardzo sympatyczna piątka z dzieckiem. Mają bardzo pozytywny klimat.
    Pozytywny klimat ma też seria na szóstce. Fajna jest ta blondyna z towarzyszką. Ma charakter.
    Reszta jest ok. Po prostu pokazuje informację o demostracji. Szkoda że brak jednego szerszego ujęcia.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •