Close

Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 4x4 Kalisz

  1. #1

    Domyślnie 4x4 Kalisz

    Postanowiłem spróbować trochę w sporcie tak dla czystej przyjemności nigdy wcześniej nie fotografowałem tego typu imprez więc można powiedzieć że to mój debiut wskazówki mile widziane (poniżej mały reportażyk z imprezy of road z Kalisza i okolic, musiałem usunąć rejestracje niestety)

    1.


    kupa sprzętu i brak talentu

  2. #2

    Domyślnie

    fota nr 2 - ciekawe komu ukradli ten trzepak

  3. #3

    Domyślnie

    Spoko zdjęcia, mi najbardziej podoba się nr 6.
    Troszkę przeszkadza gałąź LD rogu.

  4. #4

    Domyślnie

    Witam


    nr 8 dal bym większy crop , pól człowieka daje po oczach ( i 4 ale o tym później ) to jedyne zdjęcia co na nim coś widać coś się dzieje , tylko czemu numery zamazałeś wygląda to do d....
    Nie fotografujesz sąsiada nowej fury tylko masz foty z imprezy wiec numerów bym nie ruszał.

    nr
    1 -pomysł niezły jak ktoś lubi pól auta wyglądało by lepiej cale auto,
    2 - obcięty dach
    4- ( lord o tym napisał ale nie widziałem w trakcie pisania sorry )ciekawe ale jeden mały problem przód auta konar drzewa , taśm nie da się uniknąć ale ruszyć się 1 metr w lewo i by było naprawdę interesująco.

    3,5,6,7,9,10 sorry za to ale nic ciekawego,
    Impreza wygląda na udana i zazdroszczę ci takiej możliwości lecz można było zrobić ciekawy reportaż z tego ale tego nie zrobiłeś.

    Nie ma co się łamać , aparat w rękę kamizelka na plecy i na następna imprezę się udać i ćwiczyć ćwiczyć .


    Pozdrawiam Darek

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •