Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11
  1. #1

    Domyślnie Skoda Octavia II 1.9TDI

    Witajcie, dziś nietypowo i w innej kategorii kilka zdjęć mojego nowego nabytku

    1.

    2.

    3.

    4.

    5.

    Pozdrawiam,
    Radek

  2. #2
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Szerokiej drogi, zycze Zdjecia, jak zwykle w Twoim wykonaniu miodne. Bardzo ladne swiatlo (bylo jakos dopalane? Jesli tak, to jak?), pasujaca ciepla obrobka, kadry dobrze dobrane do rodzaju auta. Jednym zdaniem, podoba sie
    PS. Zeby nie bylo zbyt cukierkowo, na przedostatnim zdjeciu zadbalbym o czystosc auta, realnie lub virtualnie (PS)

  3. #3

    Domyślnie

    No niestety 24 godziny po myjni i już brudne uroki parkingów pod chmurką.

    Nie dopalałem ale czekał na dobre światło za oknem.

  4. #4
    Oszczędny w słowach Awatar malizna
    Dołączył
    05 2007
    Miasto
    Tomaszów Mazowiecki
    Posty
    181

    Domyślnie

    Skodzinka ldane autko, bedzie Pan zadowolny . Zdjecia jak zwykle mi sie podobaja .

  5. #5

    Domyślnie

    A mi najbardziej pasuje ostatnie - fajny kadr, taki przerysowany. A może dlatego, że nie widać w nim tej budowli (a może tego, co niegdyś nią było...).

  6. #6

    Domyślnie

    takie rzeczy koło domu mam ale ma tam postać lada dzień jakiś market...

  7. #7

    Domyślnie

    Dobrze pokazana Octavia Fajne zdjęcie środka Kolory mi się podobają.

  8. #8

    Domyślnie

    Dobre auto, dobry silnik. Zazdroszczę
    Pozdrawiam, Damian Nowakowski
    1x1
    Bękarty Kolarstwa

  9. #9

    Domyślnie

    Tak jak dla mnie - nowicjusza w świecie fotografii zdjęcia mają klimat, a kolorystyka architektury dopasowana do koloru nadwozia

    Co do samochodu to pierwsza klasa.
    Jeśli silnik 1,9 TDI 130KM to miałem okazję takim jeździć tylko zaczipowanym do 160KM. Niesamowita elastyka silnika. Zbierał się pięknie, a przy tym był dość ekonomiczny w spalaniu. Byłem w szoku jak diesel może pięknie zostawiać w tyle benzyniaki.

    Życzę długoletniego zadowolenia z nowego nabytku.

  10. #10

    Domyślnie

    Panowie dla mnie jako miłośika motoryzacji Skoda jak Skoda, samochód nie porywa, no chyba że RS, diesel jak diesel, jeśli ktoś nie jeździł mocnymi dieslami to może robić wrażenie ale ... uwierzcie że wszystko jest kwestią podejścia do sprawy, ja użytkuje ponad 200 konnego diesla i tu dopiero zabawa się zaczyna

    Marcin owszem masz rację chip daje dużo i na dodatek zmiejsza spalanie

    Kadry fajne podobają mi się choć na razie to jestem za cienki żeby się mocniej wypowiadać

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •