Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Toyota

  1. #1

    Domyślnie Toyota

    Witam jestem ciekawy opini nt. moich zdjęć. Głównie chodzi o to czy kadrowanie oraz obróbka są właściwe.
    O tym że auto jest nie końca czyste to wiem
    Niestety nie udało mi sie uniknac pojawiania się gdzie niegdzie takich elemntów jak słupy linii energetycznych i etc, więc proszę o przymkniecie na to oczu
    Sprawę tablicy rejestracyjnej proszę również pominąc przy ocenie.
    Pierwszy raz fotografowałem samochód i poprosze o jakieś pomocne uwagi.
    Miłego ogladania!

    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.
    7.
    8.
    9.
    10. Bonus:

  2. #2

  3. #3

    Domyślnie

    dzięki sowart
    nie krępować się, zapraszam do komentowania

  4. #4

    Domyślnie

    niezbyt ciekawa sesja wg mnie.
    Niektóre kadry dają radę jednak powtarzalność ustawienia autka i podobny kąt focenia wieją nudą. Obróbka również mi nie pasuje, liczne przepały zbyt duże kontrasty na niektórych samochód wygląda jakby był wklejany brak harmonii z otoczeniem, niebo jest blade a na aucie niebieskie odblaski. miejscówka robi sie sympatyczna od nr. 6, krzaki i drzewa to niezbyt ciekawe tło, za to ta polna droga duzo lepiej.
    make pictures, not war

  5. #5

    Domyślnie

    dzięki Bust o takie rady mi chodziło

  6. #6

    Domyślnie

    Wg mnie:
    1. Za duże kontrasty.
    2. Za duże nasycenie.
    3. Troche nudne kadry.
    4. Ostrość jest O.K.
    5. No i czemu tablica rejestracyjna jest wymazana? Czy właściciel auta boi się, że jak jest takie ładne to ktoś mu je ukradnie spod bloku? Czy może tam jest zakas wjazdu, a Strażnik Janusz z B.B. będzie przeglądał forum i... 100zł w plecy
    D40 | 18-55 | SD-2GB | UV-52mm | Trumny z tektury falistej | Patenty | Nikon? | Ostre Koło | RENTANAL

  7. #7

    Domyślnie

    Skibek pooglądałem zdjęcia w tym dziale i sam przyznam że jakoś inaczej się ogląda takie zdjęcia bez numerów na blachach. Przyznaję że to błąd usuwać numery.
    Dzięki za ocenę

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •