Close

Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: ryby

  1. #1

    Domyślnie ryby

    pewnego wiosennego poranka zapadła decyzja, aby spróbować pozbyć się chociaż części szczupaków ze stawu, niestety akcja zakończyła się klęską, gdyż ani jeden nie wszedł w siatkę
    1.
    2.
    3.
    4.
    5.
    6.

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie, to na wszystkich jest coś nie tak z balansem bieli.

  3. #3
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    01 2009
    Miasto
    Wągrowiec
    Posty
    202

    Domyślnie

    Fajny reportaż, ale faktycznie, albo zły balans bieli albo zła obróbka.
    Taka uwaga mnie naszła, skąd mają posiadacze Nikona D40 środki na Adobe Photoshop CS4? Gdyby to był np. Adobe Photoshop Elements 7 lub Corel Paint Shop Pro Photo X2 to bym rozumiał.

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MirM Zobacz posta
    Fajny reportaż, ale faktycznie, albo zły balans bieli albo zła obróbka.
    Taka uwaga mnie naszła, skąd mają posiadacze Nikona D40 środki na Adobe Photoshop CS4? Gdyby to był np. Adobe Photoshop Elements 7 lub Corel Paint Shop Pro Photo X2 to bym rozumiał.
    Normalnie, kupił PSa, a reszty kasy starczyło na D40

    A tak poważnie - ja mam D3, a wołam zwykle C1LE, który za darmo dawali do Sandisków.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez fIlek Zobacz posta
    Normalnie, kupił PSa, a reszty kasy starczyło na D40

    A tak poważnie - ja mam D3, a wołam zwykle C1LE, który za darmo dawali do Sandisków.
    A to ciekawe. Ten LE dodawany do Sandisków nie obsługuje D3. Do rejestracji jest wersja do 3.xx a D3 obsługuje od 4. Jak to więc się Panu udało ???
    ___________
    Pozdrawiam
    Tomasz

  6. #6

    Domyślnie

    Taka uwaga mnie naszła, skąd mają posiadacze Nikona D40 środki na Adobe Photoshop CS4? Gdyby to był np. Adobe Photoshop Elements 7 lub Corel Paint Shop Pro Photo X2 to bym rozumiał.
    uważasz ze D90 zrobisz lepsze zdjecia niz D40 , bo droższy ?

    a dlaczego ktos ma drogie auto i wynajmuje mieszkanie ? niestac do na mieszkanie ?

  7. #7

    Domyślnie

    fotki takie sobie
    balans bieli (kolor?) totalnie skopany - poza nr 2)
    ... temporary out of order ...

  8. #8

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez step.tom Zobacz posta
    A to ciekawe. Ten LE dodawany do Sandisków nie obsługuje D3. Do rejestracji jest wersja do 3.xx a D3 obsługuje od 4. Jak to więc się Panu udało ???
    To się nie doczytałeś - do C1LE przysługują 2 nowe aktualizacje. Wystarczy zainstalować wersję 3.xx, a potem najnowszą 4.xx, która jest traktowana jako kolejna aktualizacja i nie stanowi naruszenia licencji - sam PhaseOne zezwala na taką operację - sprawdziem

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •