Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 19
  1. #1

    Domyślnie Komunijne... a przy okazji testujące C1 w parze z d700 [tymancjowo plenerowo]

    Witam,

    Nasza znajoma poprosiła o kilka zdjęć swojej pociechy w komunijnym wdzianku, tak "ku pamięci".
    Tak się złożyło, że akurat na tych zdjęciach jako pierwszych przetestowałem workflow oparty na c1 v4.8.

    Ciekawie się pracuje, zupełnie inne traktowanie kolorów niż w stajni adobe... jakoś tak szybciej się z nimi można uporać (a właściwie praktycznie od razu jest dość fajnie dla oka, przynajmniej imho)

    Zresztą sami oceńcie,

    Ciekaw jestem jak się wam "to widzi".

    pozdrawiam,
    Tomek
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  2. #2

    Domyślnie

    Faktycznie kolorki wyszły bardzo naturalnie i ciekawie.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  3. #3

    Domyślnie

    Właśnie też mam takie odczucie, a zajęło to koło 15 minut dla coś koło 75nefów.
    Musze sklecić jakieś swoje odczucia i "fajdingi" z pracy w c1, już nawet se zrzuty ekranowe zrobiłem, tylko czasu jakoś brak. A chętnie bym skonfrontował swoje odczucia z szanownym gronem, bo już nie wiem, czy jest jakoś tak fajniej, czy to tyko placebo.

    pozdrawiam i ide spać
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  4. #4

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez tymancjo Zobacz posta
    Ciekaw jestem jak się wam "to widzi".
    bardzo się widzi
    D3S / D700 / 14-24 2,8 / 24-70 2,8 / 70-200 2,8 / 35 1,4 / 85 1,4 / SB-800 / SB-900 / NEC PA 271W / i inne takie....

  5. #5
    Photoartbox
    Gość

    Domyślnie

    Zdjecia ladne, ale prosze o uswiadomienie. Co to jest "workflow oparty na c1 v4.8"?

  6. #6

    Domyślnie

    Ogólnie bardzo fajne kolorki, jednak mam nieodparte wrażenie, że w Twoich poprzednich zdjęciach (ślubnych) kolorki miałeś fajniejsze.
    I'm not normally a religious man, but if you're up there, save me, Superman!
    http://instagram.com/adrwoz

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Photoartbox Zobacz posta
    Zdjecia ladne, ale prosze o uswiadomienie. Co to jest "workflow oparty na c1 v4.8"?

    Przepraszam za to molestowanie językowe, późno już było. Otóż miałem na myśli proces wywoływania rawów z wykorzystaniem oprogramowania Phase One - Capture One w wersji 4.8

    Cytat Zamieszczone przez adrian Zobacz posta
    Ogólnie bardzo fajne kolorki, jednak mam nieodparte wrażenie, że w Twoich poprzednich zdjęciach (ślubnych) kolorki miałeś fajniejsze.
    ...no ja właśnie sam nie wiem, dlatego to ciągle "faza testowa".


    Dzięki wszystkim za odzew.

    Tomek
    TymancjO /Tomasz Tomanek/
    głównie |D800|D700|80-200/2.8|85/1.8|17-35/2.8|
    "...to jest moja wina, i moge ja zwalić na kogo chcę!" Homer Simpson

  8. #8

    Domyślnie

    Ogólnie fajnie, ładne kolorki, choć skórę by sie obejrzało na większej ilości przykładów. Ale nie mogę jakoś się zdecydować, na któreś zdjęcie... może 2lewe - bezzębne... Aż chyba sobie wypróbuję ten C1 wkrótce...

  9. #9

    Domyślnie

    Kolorki świetne...bardzo się podobają...

  10. #10

    Domyślnie

    fajne kolorki i fajne zdjecia , jednak na 2 mam odczucie, że za bardzo chłodno wyszło , brakuje mi tam żółci ( bardziej naturalnego koloru skóry ) ....
    ... może tylko ja tak mam
    Usunięto komercyjną stopkę - regulamin forum!

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •