Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1

  2. #2
    Oszczędny w słowach Awatar maroo_s
    Dołączył
    03 2009
    Miasto
    Kraków, Żukowice
    Posty
    248

    Domyślnie

    Jeśli mogę, skomentuję pierwszy bo do tematu Wawelu próbowałem podejść już kilka razy - taki obiekt został już pokazany dobrze na 1001 sposobów i naprawdę trzeba się wysilić żeby pokazać coś ciekawego. Znawcą nie jestem ale:

    1. balans bieli skopany, na moim monitorze niebo i wieże są seledynowe. Niepotrzebne znaki na dole, można ociąć. Kadr psują krzaczory po lewej, może trzeba było skadrować tylko prawą wieżę i mur? Byłoby niesymetrycznie i może ciekawiej.
    2. lepsze kolory ale kadr... (krzaczory...)
    3. tu lepszy kadr, ale kolory znów coś nie tegez. Sam spójrz, masz seledyn i granat na niebie
    4. podoba mi się, chociaż nieostre. Strzelałeś z ręki? Jeśli tak to i tak nieźle (1/2s)
    Nikon+Nikkory
    Pozdrawiam, Marek

  3. #3

    Domyślnie

    A to ciekawe z tymi kolorami,na moim laptopie i widziałem swoje fotki na 3 innych kompach żadnych odcieni zieleni na niebie nie dostrzegłem ;-(
    Upierać się nie będę że ich niema ale???
    Co do roślinności po bokach to mi akurat takie zdjęcia się podobają i wcale nie starałem się tego ukryć,w moim mniemaniu roślinność dodaje trochę życia budowlom.
    Tak,urlop w Krakowie krótki a okolica po mimo późnej pory "tętniła życiem" Zdjęcia z ręki.
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  4. #4

    Domyślnie

    Na 1 to niebo na prawdę dziwnie wygląda. Co do reszty nie będę się powtarzał
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  5. #5

    Domyślnie

    Dziś kolega który ma bardzo dużą wiedzę na temat fotografii oraz doskonale posługuje się programami do obróbki zdjęć,zademonstrował mi,wręcz unaocznił o których mowa.
    Sam bym na to nie wpadł,a teraz stało się to takie (mam nadzieję oczywiste)
    1. Jest lekka zieleń w warstwie chmur
    2. Znaki można usunąć,ba ale trzeba wiedzieć jak
    3.jego zdaniem,wyeliminować roślinność na wysokości widocznego nieba
    4, no widać że z ręki ale,ale jak to mówił mój profesor "bardzo dobrze,3="
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez gadzeciarz Zobacz posta
    ale jak to mówił mój profesor "bardzo dobrze,3="
    Mój też tak mówił haha
    red light, dark room...

  7. #7

    Domyślnie

    ogólnie sprawia wrażenie mocno przypadkowych - skopany WB, poprzepalane niebo, kolorystyka nieba mocno udziwniona.
    Powiem tak - gdybym nie był w Krakowie wiele razy i widział Wawelu wiele razy o różnych porach roku - takimi pracami nie zachęciłbyś mnie do wizyty

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •