Close

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 51 do 60 z 70

Wątek: Wyluzowywawszy

  1. #51

    Domyślnie

    Zainteresował mnie 34, to stary obraz czy też jakaś imitująca obróbka?
    linktr.ee/zbigniewurban5150||Canon R|RF16/2.8 EF35/2IS RF50/1.8, Sigmy Art EF 35/1.4 50/1.4 135/1.8, TTA50/0.95, 7A50/1.1, VM75/1.5, EF85/1.2L II, EF16-35/4L IS, RF70-200/4L IS, RF24-105/4L|BG-E22||Fuji Xpro3 XE4|xf18/2 xf27/2.8RWR xf18-55/2.8-4 SY12/2 TT23/1.4 ||Pleśniaki|Heliosy 58/2 50/1.8, Takumar Super 55/1.8, Vivitar 135/2.8||iPhone 14 PRO||

  2. #52

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Keek Zobacz posta
    Najchętniej robiłbym zdjęcia bez aparatu.
    Jedno z największych moich marzeń.
    - Stary człowiek czytał dziecku Odyseję i ono w ogóle przestało mrugać oczami. A ty co opowiesz?
    - Przechodząca kobieta, która w deszczu złożyła parasol i zupełnie przemokła...

  3. #53

    Domyślnie

    Najłatwiejsza rzecz na świecie. Od jakiegoś czasu robię tak większość zdjęć. W dodatku mam je wszystkie tylko dla siebie.

  4. #54

    Domyślnie

    Kolejny dowód na to że prawie wszystkim da się zrobić dobre zdjęcie. Dlatego uparcie trzymam swoją puchę. Widać pomysł i nie jest kiczowato, o co łatwo przy filtrach z telefonu. Wybieram się do Wenecji 6 lutego i już się nie mogę doczekać. Świetny ten filtr na 34.
    D90 + Sigma 17-50 + Nikkor 35 + YN-685;
    Fujifilm X-T20 + Fujifilm 15-45 + Fujifilm 27 2.8

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Najłatwiejsza rzecz na świecie. Od jakiegoś czasu robię tak większość zdjęć. W dodatku mam je wszystkie tylko dla siebie.
    Szybko blakną.

  6. #56

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Szybko blakną.
    +1

    pełna zgoda

  7. #57

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez matbe Zobacz posta
    Szybko blakną.
    To czy te które nie blakną a i tak do nich później nie wracasz na jedno wychodzi. Przynajmniej u mnie. A te które niby blakną u mnie po prostu z czasem się zmieniają. Pamiętam je inaczej.

  8. #58

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    To czy te które nie blakną a i tak do nich później nie wracasz na jedno wychodzi.
    A jakbym jednak chciał do którejś wrócić?

  9. #59

    Domyślnie

    Przecież napisałem wyżej (o sobie). I aż tak ostro nie tankuję, żeby nic nie pamiętać I to była uwaga ogólna, bo pomijając kilku wytrawnych fotografików to tak po prawdzie zazwyczaj nie ma do czego wracać No, ale jeśli już musisz to wtedy tradycyjny aparat, choć upierdliwy, jest lepszym rozwiązaniem.
    Ostatnio edytowane przez cz4rnuch ; 25-01-2019 o 11:33

  10. #60

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez cybulski Zobacz posta
    Zainteresował mnie 34, to stary obraz czy też jakaś imitująca obróbka?
    Filtr w iPhonie. Poza tym czysty kadr gondol przy Rialto.

    Cytat Zamieszczone przez cz4rnuch Zobacz posta
    Najłatwiejsza rzecz na świecie. Od jakiegoś czasu robię tak większość zdjęć. W dodatku mam je wszystkie tylko dla siebie.
    Mózg konfabuluje i nawet pisane wspomnienia czytane po lata potrafią wprowadzić w osłupienie. "Przerabianie" obrazu to kwestia dni.

    Cytat Zamieszczone przez Dho'ine Zobacz posta
    Widać pomysł i nie jest kiczowato, o co łatwo przy filtrach z telefonu. Wybieram się do Wenecji 6 lutego i już się nie mogę doczekać. Świetny ten filtr na 34.
    Dla mnie ta seria to persyflaż. Kicz na całego. Wręcz - jak nie należy fotografować w Wenecji.
    To bardzo wyjątkowe miasto. W zimie poza sezonem jest pewnie jeszcze ciekawsze. Szczególnie jak trafisz na Aqua Alta. Spróbuj obejrzeć TEN FILM przed wyjazdem.

    PS. TUTAJ i TUTAJ masz kilka mniej typowych zdjęć z Wenecji.
    Ostatnio edytowane przez Keek ; 25-01-2019 o 13:26

Strona 6 z 7 PierwszyPierwszy ... 4567 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •