Close

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 73
  1. #21

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez hesja Zobacz posta
    wilku, tym bardziej ze Jestes wymieniony jako... rokujący
    a Austria sie na bogato szykuje, na bogato! /nowe maszyny na ich stronie sa/
    Dlatego tym bardziej czytałem z ciekawością - dla mnie to nowość będzie, ale nauczycieli będę miał zacnych
    Góraszka i Austria to będzie debiut, już się nie mogę doczekać.

  2. #22

    Domyślnie

    Istny majstersztyk
    DLXXX etc.

  3. #23

    Domyślnie

    Napisany przez Lotniczego świra z punktu widzenia świra, o świrach i dla przyszłych świrów. Czego, można więcej chcieć Kawał dobrej roboty.
    Aviation Photography by Qna
    Grillowane marchewki, alpejskie szerszenie w bitej śmietanie i wulkan w sosie bałkańskim

  4. #24

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Qna Zobacz posta
    Czego, można więcej chcieć .
    aby "normalni" to zrozumieli ... tzn nie uznawali nas za "nienormalnych" ... a o to ciężko jak przy tym moim ostatnim wyjeździe ze Slawciem do Belgii mówiłem ze będę jechał jakieś 12 godzin busem po to aby pofocic jakieś samoloty i potem znowu 12 godzin będę sie tłukł busem spowrotem czyli około 36 godzin na nogach lub na d... w busie to na bank za normalnego mnie nie uznawali ...

  5. #25

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    to na bank za normalnego mnie nie uznawali ...
    no ale bynajmniej masz wypasione fotki jak my wszyscy rok temu ze strzały i ZLOTu
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  6. #26

    Domyślnie

    dziękuję bardzo za ten poradnik! na pewno przyda się przed Góraszką, pierwszy raz testując swe umiejętności.
    hihi. a jutro na lotnisko polować na antki.
    pozdrawiam i jeszcze raz dziękuję.
    D7100 + MB-D15 | D80 + MB-D80 | 14-24/2.8G | 18-55VR | 70-300VR | 35/1.8G | 85/1.4G | SB-900 | SB-800 | 650AW | 055XPROB | 501HDV |

  7. #27

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez MarS Zobacz posta
    aby "normalni" to zrozumieli ... tzn nie uznawali nas za "nienormalnych" ... a o to ciężko jak przy tym moim ostatnim wyjeździe ze Slawciem do Belgii mówiłem ze będę jechał jakieś 12 godzin busem po to aby pofocic jakieś samoloty i potem znowu 12 godzin będę sie tłukł busem spowrotem czyli około 36 godzin na nogach lub na d... w busie to na bank za normalnego mnie nie uznawali ...
    Siedząc na forum do 23.., też do normalnych nie należymy, ale to jest właśnie to

  8. #28

    Domyślnie

    Czytałem dziś do kawy w robocie Nawet jestem na focie drabiniaków z Brna Cieszę się że udało CI się zebrać kilka lat doświadczenia w mini poradniku, na bank się przyda - ja atakuję KADROWANIE

  9. #29

    Domyślnie

    poprawiłem linke dyziek


    az jestem ciekawy ze jeszcze nikt mi nie doklada za "przerabianie rzeczywistosci"
    Serdecznie pozdrawiam
    www.hesja.pl

  10. #30

    Domyślnie

    Nie ma jak esencja tego co robimy... Idealna sprawa na otwarcie air-art

Strona 3 z 8 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •