Szukaj
sympatyczny secik choć lampe pasowały by bardziej opanować
Zabawny taki,ha ha ha
3 najbardziej nam,rodzinnie się podoba.
-"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-
3 grejt... a z lampą to sama prawda (vide jacek.gold)
fajny bąbel, 2-ka sympatyczna bardzo,
osobiście nie lubię zdjęć tak ewidentnie dopalanych lampą
chociaż wiem z doświadczenia że takie "kąpielowe" to trudno inaczej zrobić
życzę powodzenia!
D50 i parę klamotów l
Zapraszam na TMS fotogaleria
na ostatnim najlepsze kadrowanie z tych trzech IMHO
Skontaktuj się z nami