Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: Kubuś

  1. #1

    Smile Kubuś

    To mój synek, nie jest skory do zdjęc, często zamyka oczy ale tym razem się udało
    1.

  2. #2

    Domyślnie

    sympatyczny secik choć lampe pasowały by bardziej opanować

  3. #3

    Domyślnie

    Zabawny taki,ha ha ha
    3 najbardziej nam,rodzinnie się podoba.
    -"Żyj na huśtawce życia,Żyj ! Bo tylko raz dany nam czas !!!"-

  4. #4
    Gaduła Awatar NBA
    Dołączył
    09 2007
    Miasto
    Jarocin, Wielkopolska
    Posty
    3 749

    Domyślnie

    3 grejt... a z lampą to sama prawda (vide jacek.gold)

  5. #5

    Domyślnie

    fajny bąbel, 2-ka sympatyczna bardzo,
    osobiście nie lubię zdjęć tak ewidentnie dopalanych lampą
    chociaż wiem z doświadczenia że takie "kąpielowe" to trudno inaczej zrobić
    życzę powodzenia!
    D50 i parę klamotów l
    Zapraszam na
    TMS fotogaleria

  6. #6

    Domyślnie

    na ostatnim najlepsze kadrowanie z tych trzech IMHO

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •