Co do monitorów masz rację, nawet często o tym info w instrukcji obsługi.
Tyle że i w tym przypadku sprzedawca musi pisemnie klienta o tym poinformować. Jeżeli nie zrobi tego w ciagu wspomnianych 14 dni, to roszczennie klienta uznaje się za zasadne, i to bez względu na "normy".
W miom aparacie miałem ubytek rzędu 1 mm tłumika lusta (tak to się chyba nazwya, taki kawałek czarnej gąbki, do które "dobija" lustro) - i sprzedawca wymienił aparat. A to chyba wada mniejszego kalibru niż nie do końca sprawna matryca.
pozdrawiam
Jak sobie dajesz wcinąć taki "badziew".... No cóż
pozdrawiam
Szukaj





Skontaktuj się z nami