Close

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39
  1. #1

    Domyślnie kropka czerwona...

    Witam wszystkich. Tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem nikona d300 (wielka ulga po canonie 30d). Chodzi o to że na większości zdjęć, zarówno na wyświetlaczu aparatu, jak i później na kompie na większości zdjęć pojawiają się dwa czerwone, świecące punkty (piksele?). Zawsze w tym samym miejscu. Tym dziwniejsze jest że owe punkty pojawiają się tylko na zdjęciach, z dłuższym czasem naświetlania. Przy krótkim tego nie ma. I teraz niech ktoś mi powie o co chodzi? Oddawać na reklamacji? Dzięki za odpowiedź.
    Pozdrawiam wszystkich.

  2. #2

    Domyślnie

    hoty
    do serwisu i na poczekaniu załatwią

  3. #3

    Domyślnie

    Jak wyżej - serwis... tylko faktycznie na poczekaniu - ze 3 miechy
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  4. #4

    Domyślnie

    3 miesiące?? To świetnie. Zwłaszcza że aparat jest moim narzędziem pracy? Jest jakakolwiek możliwość przyspieszenia tego?

  5. #5

  6. #6

    Domyślnie

    więc kolejne pytanie z tym związane. Czy jest to wada, która po prostu sobie będzie bez opcji powiększania się? W sensie czy mogę bez obaw używać aparatu z tą wadą pod warunkiem stemplowania w PSie?

  7. #7

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Al Bundy Zobacz posta
    Jak wyżej - serwis... tylko faktycznie na poczekaniu - ze 3 miechy
    Bez przesady - mapowalem poprzednia puszke przy okazji jakiegos serwisowania i wtedy pytalem ile to zajmie jako
    oddzielna usluga. Dostalem info, ze jesli zadzwonie wczesniej i sie umowie na okreslony termin - zrobia od reki.

  8. #8

    Domyślnie

    W zwykłym cyfrowym Olimpusie mam opcję mapowania... Mogliby w lustrzankach z wyższej półki dodawać tę opcję, a nie zaraz serwis...,.. Chyba nie mają nic do roboty

  9. #9

    Domyślnie

    Jeśli kupiłeś w sklepie to bym poszedł i wymienił na wolny od wad, i niech sklep sobie wysyła do serwisu i naprawia. Nie po to człowiek wydaje ponad 5000 aby przez 3 miesiące nie miał aparatu i to jeszcze takiego którym zarabia.
    Nie wiem jak jest w gwarancji napisane na temat padniętych pikseli ale dla mnie to jest wada fabryczna i powinien sklep wymienić na nowy zwłaszcza że okres użytkowania nie jest długi.

  10. #10

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez proximus323 Zobacz posta
    Jeśli kupiłeś w sklepie to bym poszedł i wymienił na wolny od wad, i niech sklep sobie wysyła do serwisu i naprawia. Nie po to człowiek wydaje ponad 5000 aby przez 3 miesiące nie miał aparatu i to jeszcze takiego którym zarabia.
    Nie wiem jak jest w gwarancji napisane na temat padniętych pikseli ale dla mnie to jest wada fabryczna i powinien sklep wymienić na nowy zwłaszcza że okres użytkowania nie jest długi.
    ładnie było by napisać że błądzisz ale w tym przypadku bredzisz
    jakie wymienić na nowy?
    na jakiej podstawie?
    nie wprowadzaj człowieka w błąd bo jeszcze posłucha i głupka z siebie zrobi

Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •