Witam wszystkich. Tydzień temu stałem się szczęśliwym posiadaczem nikona d300 (wielka ulga po canonie 30d). Chodzi o to że na większości zdjęć, zarówno na wyświetlaczu aparatu, jak i później na kompie na większości zdjęć pojawiają się dwa czerwone, świecące punkty (piksele?). Zawsze w tym samym miejscu. Tym dziwniejsze jest że owe punkty pojawiają się tylko na zdjęciach, z dłuższym czasem naświetlania. Przy krótkim tego nie ma. I teraz niech ktoś mi powie o co chodzi? Oddawać na reklamacji? Dzięki za odpowiedź.
Pozdrawiam wszystkich.
Szukaj





Skontaktuj się z nami