Pierwszy raz i w portretach. Krótka piłka - co jest źle?
Szukaj
Pierwszy raz i w portretach. Krótka piłka - co jest źle?
D90D700D800
Nie ma mocy
ale jest ciemno...
I'm not always right, but I'm never wrong...
do kosza
No dobra. Nastepnym razem bedzie jasniutko, kolorowo i wesolo ; )
D90D700D800
no to znowu się wyłamię, bo moim zdaniem zdjęcie jest dobre, chociaż na prawą stronę dałbym gradient czarny, żeby było całkiem czarno![]()
Naucz się czytać
ciekawie...ale mi przeszkadza kadrowaniemalo miejsca przed modelem
D700 +mb-d10 | D300 | D80 +mb-d80 | n24-70/2.8 | n85/1.8 | n70-300 VR | n18-135| sb900 +Pro flash bracket | 3x sb600 +dyf. lightsphere || Manfrotto190xprob & 804rc2||
Według mnie zdjęcie dobre poprzez swoją niedoskonałość. Nie jest to kolejne kolorowe zdjęcie wymalowanej lalki. Oderwanie od kanonu. Jak dla mnie na plus. No ale ja zawsze inny byłem![]()
Skontaktuj się z nami