łaaał
U nas pracuje jako sprzątaczka magister ekonomii...
Ja na co dzień widzę różnicę w swoim ośrodku odbioru TV - znaczy na LCDku 42" Różnicę widzę i nie jest to placebo. Sam nie jestem jak wynika choćby z podanego linka więc zostawmy ten temat bo szkoda bić pianę...
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami