Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 13 z 13

Wątek: Kabel HDMI

  1. #11

    Domyślnie

    łaaał

    U nas pracuje jako sprzątaczka magister ekonomii...

    Ja na co dzień widzę różnicę w swoim ośrodku odbioru TV - znaczy na LCDku 42" Różnicę widzę i nie jest to placebo. Sam nie jestem jak wynika choćby z podanego linka więc zostawmy ten temat bo szkoda bić pianę...
    Ostatnio edytowane przez Al Bundy ; 26-05-2009 o 10:20
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

  2. #12

    Domyślnie

    Postaram sie kiedys odkopac linka do pewnego audiofilskiego forum, na ktorym koles dokonal rozlupania interkonekta kosztujaceo kilkaset dolarow za metr. Dostal go jako sampla przy okazji testow innego sprzetu i jego kotek postanowil sobie poostrzyc pazurki na oplocie.
    Jako, ze kabel juz i tak byl zniszczony, gosciu wzial i rozlozyl go na czesci pierwsze, bo byl ciekaw za co tyle sie placi. Kabel skladal sie z:
    - ladnych, zloconych wtyczek
    - dwoch cienkich drucikow jak od lampki, niechlujnie zlutowanych z wtyczkami
    - weza ogrodowego (zeby byl odpowiednio gruby)
    - czarnego oplotu
    Koszt calosci: ok. 15 USD, z czego waz byl jednym z drozszych elementow

    To tak w charakterze anegdotki na koniec tematu

    BTW. czasami jak sa problemy z jakims urzadzeniem (np. odbiornikiem satelitarnym), to sie go pomija, wpinajac inny na krotko. Zapewniam, ze nikt sie wtedy nie bawi, zeby uzyc tego samego kabla - bierze sie taki, ktory pasuje dlugoscia, impedancja i wtyczkami (albo sklada sie z dwoch przez beczke). Roznicy nie widac, ani na oko, ani na mierniku, czy sie podmienia kable RF, czy SDI/ASI.
    Ostatnio edytowane przez costi ; 26-05-2009 o 10:59
    D300 | S 10-20 | N 18-200 VR | N50/1.4 AI | T 17-50/2.8 | S 105macro | N 70-300VR | SB600

  3. #13

    Domyślnie

    Mogę to zrozumieć - nie każdy drogi kabel jest wart swojej ceny - nie każdy tani jest badziewiem. Mówię co widzę. Kroi się kolejny nierozwiązywalny spór jakich wiele na forach więc poważnie piszę - KONIEC
    Al "CAPONE" Bundy
    Puszka, słoik, świeczka... tylko brak talentu.

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •