Tym razem kilka ujęć zabytków,a nocne robiłem około 1,sam.
Może trochę się śpieszyłem
Życzę miłego oglądania
1.Wawel I
Szukaj
Tym razem kilka ujęć zabytków,a nocne robiłem około 1,sam.
Może trochę się śpieszyłem
Życzę miłego oglądania
1.Wawel I
Skontaktuj się z nami