nie chce wywolac wojny prosze o powazne i obiektywne opinie. co wziasc 20D czy nikona d70 jeden i drugi sa barzo dobre ale ktory bedize lepszy (biore pod uwage normalne zestawy kit18-55 i 18-70, cena nie wazna, zastosowanie uniwersalne...)
Szukaj
nie chce wywolac wojny prosze o powazne i obiektywne opinie. co wziasc 20D czy nikona d70 jeden i drugi sa barzo dobre ale ktory bedize lepszy (biore pod uwage normalne zestawy kit18-55 i 18-70, cena nie wazna, zastosowanie uniwersalne...)
Skontaktuj się z nami