moje walki z rzepakiem i wiatrakiem
Szukaj
Jak dla mnie to dziwny kadr i nietrafiona obróbka graficzna. Nie podoba mi się.
Ostrosci tu nie ma, kadr kiepski, obrobka rowniez. Podsumowujac, jest kiepsko.
ale średnio, kiepsko, tragicznie, dno czy puka od dołu do dna?![]()
Sam spójrz na to zdjęcie i powiedz czy widzisz w nim coś ciekawego? Czy jest tutaj jakiś porywający krajobraz? Czy w ogóle warto było klepnąć migawką? IMO nie. Dla mnie to nieostre zdjęcie wiatraka. Ba nawet go dobrze nie widać bo krzaczory i prawdopodobnie rzepak przeszkadza. Do tego niezrozumiała dla mnie obróbka. Jestem na nie. Próbuj dalej![]()
How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
!BLOG
Skontaktuj się z nami