Close

Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6

Wątek: wiatrak

  1. #1

    Domyślnie wiatrak

    moje walki z rzepakiem i wiatrakiem

  2. #2

    Domyślnie

    Jak dla mnie to dziwny kadr i nietrafiona obróbka graficzna. Nie podoba mi się.

  3. #3

    Domyślnie

    Ostrosci tu nie ma, kadr kiepski, obrobka rowniez. Podsumowujac, jest kiepsko.

  4. #4

    Domyślnie

    ale średnio, kiepsko, tragicznie, dno czy puka od dołu do dna?

  5. #5

    Domyślnie

    Sam spójrz na to zdjęcie i powiedz czy widzisz w nim coś ciekawego? Czy jest tutaj jakiś porywający krajobraz? Czy w ogóle warto było klepnąć migawką? IMO nie. Dla mnie to nieostre zdjęcie wiatraka. Ba nawet go dobrze nie widać bo krzaczory i prawdopodobnie rzepak przeszkadza. Do tego niezrozumiała dla mnie obróbka. Jestem na nie. Próbuj dalej
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  6. #6

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez szymoire Zobacz posta
    ale średnio, kiepsko, tragicznie, dno czy puka od dołu do dna?
    Napiszę tak : uważam, że nie powinieneś wystawiać tego zdjęcia.

    Ma wszystkie cechy zdjęcia zepsutego: pod względem technicznym, kadrowym, kolorystycznym, emocjonalnym.

    Na pewno masz lepsze - pokaż je, ale najpierw sprawdź je sam przed sobą pod względem jak wyżej.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •