shakk,... jak BUMERANGjak sprzedawalem f100 nie sadzilem ze wroce do negatywow,pozytwow,slajdow,wywolywaczy![]()
Jesli chodzi o Kievy slyszalem ze potrafia byc w roznym stanie.... od bardzo dobrych egzemplarzy po cienkie i wadliwe. U ruskich chyba tak bywalo, ze jak sie Waniuszka nie przylozyl albo byl na kacu to puszczal buble z tasmy produkcyjnej albo co gorsze jeszce puszczal.... hihihi
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami