Close

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 24

Wątek: co wybrac...

  1. #11

    Domyślnie

    shakk, a tak na predce cos tu znalazlem : http://cgi.ebay.pl/Nikon-AI-2-24mm-N...QQcmdZViewItem

    Ja juz drugi obiektyw ostatnio z ebaya bralem! Sprzet maja w lepszym stanie niz na allegro i wybor wiekszy. ps F3jek tez jest tam sporo, mozna poprzebierac.
    Pozdrawiam!

  2. #12

    Domyślnie Re: co wybrac...

    Cytat Zamieszczone przez shakk
    porzadny kawal body lubie czuc cos w lapsku
    jakis zenit. na pewno go poczujesz
    How do I do that? I f***ing try. - Gary Vaynerchuk
    !BLOG

  3. #13
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Tylko F3 z wizjerem HP, ze trzy matówki (wszystkich jest 23), kostka do lamp AS-17...
    No, shakk, niezły wybór...

    Pozdrawiam

  4. #14

    Domyślnie

    Vadim, wiem ze sa 23
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  5. #15

    Domyślnie

    Vadim, nareszcie na forum kolego, dawno Cie nie bylo.

  6. #16
    Zbanowany
    Dołączył
    03 2006
    Miasto
    Pogranicze
    Posty
    1 402

    Domyślnie

    Witaj slaw74. Też chciałbym być tutaj częściej, ale mam teraz ważniejsze sprawy na głowie, które nie pozwalają mi na zbytnią aktywność w nikonowskiej społeczności
    Mam nadzieję, że wkrótce wszystko się wyprostuje i znowu będę mógł troszeczkę poprzynudzać na forum...


    Pozdrawiam

  7. #17

    Domyślnie

    Vadim, zycze powodzonka i sukcesu!!! zawsze z przyjemnoscia czytam Twe posty. Pozdrawiam!

  8. #18

    Domyślnie

    tak sobie mysle...moze wejsc w sredni format....Kievy88 nie sa wcale drogie....ew.moze jakas Mamiya C-220...
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

  9. #19

    Domyślnie

    shakk, a tu dotknales juz tematu z innej beczki....

    sam bylem kiedys zauroczony duzym formatem.... z negatywow i slajdow to chyba ideal, bez porownania z filmem 35mm. Odbitki jakie ogladalem z szerokich negatywow byly nie osiagalne dla malego obrazka.... tyle ze.... kto to dzis Ci jeszcze obrobi....

    Wiem, wiem profilaby i inne..... tyle ze drogo. Jesli tu sa forumowicze, ktorzy narzekaja na nieekonomicznosc filmu 36 klatkowego.... bo na cyfrze maja setki fotek!!!

    O tyle przy filmie 120mm bedzie jeszce gorzej... 9, 12 lub 16 fotek na rolce... czy to Wam forumowicze dzis wystarcza???

  10. #20

    Domyślnie

    slaw74, b&w w domciu....a slajdy i crossy w profilabach i innych siuwaksach

    jak sprzedawalem f100 nie sadzilem ze wroce do negatywow,pozytwow,slajdow,wywolywaczy ))
    "taka będzie przyszłość.ktoś będzie odbierał nasze śmieci i jeszcze się cieszył" A.Stasiuk

Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •