shakk, a tak na predce cos tu znalazlem : http://cgi.ebay.pl/Nikon-AI-2-24mm-N...QQcmdZViewItem
Ja juz drugi obiektyw ostatnio z ebaya bralem! Sprzet maja w lepszym stanie niz na allegro i wybor wiekszy. ps F3jek tez jest tam sporo, mozna poprzebierac.
Pozdrawiam!
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami