Nie bijtanie tluczta
ale mam ochote wrocic do B&W analogowego
pytam sie szanownych panstwa co sobie kupic...generalnie chce podpiac pod takie cos jakies rybie oczka manualne jakiegos shifta i szerokie katy manualne....zastanawialem sie nad F3 ale moze jest jakas alternatywa...co potrzebuje:
duzy wizjer![]()
porzadny kawal body lubie czuc cos w lapsku
no i to tyle...ma ktos propozycja odmienna niz f3?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami