Witam,
pierwszy raz spotylam sie z takim problemem:
po obrobce fotki (jpg) w PS2 nie moge jej zapisac, mam komunikat: " nie mozna wykonac polecenia poniewaz wystapil blad programu "
Po obrobce kilkunastu fotek wystapilo to samo na drugim komputerze, z niewiadomej przyczyny, wczesniej wszytko chodzilo bez problemu.
moge ja zapisac w formacie psd... ale nie w jpg.
Na dyskach twardych jest duzo miejsca wolnego....
Czy spotkalo kogos cos podobnego?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami