Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19

Wątek: Czas na TEMAT

  1. #11

    Domyślnie

    To co: NIGHT FUN? Moze byc?

  2. #12

    Domyślnie FUNocka.

    FUNocka. Albo NikoNocka

  3. #13

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Piotr Milecki
    Po poznaniu kilku pomyslow, jak na razie mam tylko jednen temat: UNREAL Oki, przygotuje zamkniete forum.
    czy mogę liczyć na to, że choć data imprezy zostanie ogłoszona na 'niezamkniętym forum' żebym wiedział kiedy się zjawić?
    FED-2 + Industar 26M f2.8/50mm, FED-5 + Industar 61 L/D f2.8/52mm, Zenit TTL + Helios-44m f2/50mm. Nikon jakiś też się znajdzie.

  4. #14

    Domyślnie

    W zamknietej czesci dyskutujemy tylko o kadrach. Poza tym nie prosciej napisac do mnie o haslo? Nie udalo mi sie powiadomoc wszystkich, choc bardzo sie staralem

  5. #15

    Domyślnie

    za dużo to się może na forum nie udzielam ale jakby coś to mogę pomóc w kwestii "gadżetów z epoki" jak i studia. a oto mój gadżecik sfotografowany w studiu.
    aparaty i obiektywy

  6. #16

    Domyślnie

    Czy to jest w skali 1:1? Jesli tak, to niezle masz studio i sprzet oswietleniowy.
    regulamin

  7. #17

    Domyślnie

    Super ten pojazd. Jest do wykorzystania na sesji kalendarzowej Robi? Bo jesli tak to byloby super. Sailor chcial rozbitych wozkow, ale nie martw sie, nie o takie wykorzystanie mi chodzi

  8. #18

    Domyślnie

    Zdjęcie jest w skali 1:1 a i studiem jak i Warszawą slużę
    aparaty i obiektywy

  9. #19

    Domyślnie

    Studia sila rzeczy nie przeniesiemy do Lodzi, Warszawe i owszem, fajnie by bylo...

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •