Hej Witam
Wlasnie dzis (!!) przesiadlem sie z Aplhy 900 z Zeissem 24-70 na Nikona D700 z 24-70. Co sadzicie o takiej zamianie? Glownie robie portrety, akty, troche slubow. Zmienilem bo..... glownie ISO na sluby.
Wszystkie komentarze mile widziane.
Aha - i o co chodzi z tymi problemami z kolorem?
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami