Close

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 42
  1. #1

    Domyślnie Nikon D700 a Alpha 900

    Hej Witam

    Wlasnie dzis (!!) przesiadlem sie z Aplhy 900 z Zeissem 24-70 na Nikona D700 z 24-70. Co sadzicie o takiej zamianie? Glownie robie portrety, akty, troche slubow. Zmienilem bo..... glownie ISO na sluby.

    Wszystkie komentarze mile widziane.

    Aha - i o co chodzi z tymi problemami z kolorem?

  2. #2

    Domyślnie

    łomatko zacznie się zaraz

    poza tym chyba coś źle napisałeś
    Ty zmieniłeś więc powiedz co sądzisz o takiej zmianie jako praktykujący w obydwu systemach

  3. #3

    Domyślnie

    Dokładnie. Skoro już zmieniłeś, to i tak po ptokach, więc MUSISZ być zadowolony i już

  4. #4

    Domyślnie hehe

    hehe czemu sie zacznie?

    Dopiero swierzutki od godziny go mam, wiec narazie tylko doznania wizualne - puszka fajniejsza Mam nadzieje ze nie zawiedzie na wyzszych ISO bo wlasciwie po to zmienilem. A900 jest jednak BAARDZO w tym slaby.

  5. #5

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez J@sió Zobacz posta
    Dokładnie. Skoro już zmieniłeś, to i tak po ptokach, więc MUSISZ być zadowolony i już
    Nie tak po ptokach bo narazie mam oba modele w domu
    Jakie (procz ISO) sa ewidentne przewagi D700?

    Sorry za podstawowe pytania

  6. #6
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Trzeba było pytać przed, a nie po fakcie
    ale miło nam, że razem z księgowymi Nikona się cieszysz

  7. #7

    Domyślnie

    To nie tak Wzialem go na "macanie" narazie. Stad pytania, czego szukac zeby w ciagu 1 dnia (tyle mam "macania") z czystym sumieniem sprzedac A900

  8. #8

    Domyślnie

    idź i porób zdjęcia....
    zostaw puszke z której lepiej ci podejdą
    maniak ciemniowy minoltowy
    ucyfrowiony przy użyciu D300, dopieszczony przy użyciu D500
    trochę lotniczych pstryków na www.waldemarkowalski.pl
    spotter.pl

  9. #9

    Domyślnie

    ide ide wlasnie po pracy Ale na co zwrocic uwage w D700? A900 mialem chyba jako pierwszy w PL wiec mam juz z nia doswiadczenie dosc spore. Przed A900 uzywalem Nikona D200

  10. #10

    Domyślnie

    jeszcze niedawno pytałeś o a900 czy fajny aparat. Czy mamy rozumieć że jednak a 900 jest to bani ? że po tak krótkim czasie już zmieniasz na nikona ? Napisz co w A900 jest nie tak ?. Te wysokie iso takie złe ?

Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •