1 nadal naj, 3 fajne, ale za duzo czerwonego/różowego, za dużo białych elementów na zdjeciu, które przez efekt stały się różowawe, ale to tylko mz, 4 superowe, chociaż bardziej bym obrobiła w sensie, wyszło makro porów i innych takich naturalnych, ale niekoniecznie atrakcyjnych zdjęciowo gadżetów![]()
modelka nadal mnie zachwyca![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami