Close

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Kasia

  1. #11

    Domyślnie

    1 nadal naj, 3 fajne, ale za duzo czerwonego/różowego, za dużo białych elementów na zdjeciu, które przez efekt stały się różowawe, ale to tylko mz, 4 superowe, chociaż bardziej bym obrobiła w sensie, wyszło makro porów i innych takich naturalnych, ale niekoniecznie atrakcyjnych zdjęciowo gadżetów
    modelka nadal mnie zachwyca

  2. #12

    Domyślnie

    Podobaja mi sie Twoje zdjecia, ciekawe kadry i ten pomysl z chusta i obrusem

  3. #13

    Domyślnie

    Skoro ogólnie się podoba, to dorzucę jeszcze jedno .

    F4s, F801s, D300s, N50/1.8, N35-70/2.8, N80-200ED/2.8, T17-50/2.8, SB900

  4. #14

    Domyślnie

    Ślicznie obrobione! A światełko na oczach i twarzy .... mniam! Niestety zdjęcie troszkę bez wyrazu - modelka gdzieś patrzy znudzona jakby, z grymasem, a górna ręka trochę przerysowana wyszła (chyba). Ale ta obróbka.... i oczy....

  5. #15

    Domyślnie

    next...

    F4s, F801s, D300s, N50/1.8, N35-70/2.8, N80-200ED/2.8, T17-50/2.8, SB900

Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •