Close

Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: W ruchu

  1. #1

    Domyślnie W ruchu

    Mam zaprzyjaźnionego motocyklistę, który bardzo chętnie współpracuje. I mam również nadzieję, że nasze wspólne wysiłki się spodobają.

    1.


    2.


    3.


    4.


    5.


    6.

    ...i nie będzie dla was życia po śmierci,bo i przed nią go przecież nie było...

  2. #2

    Domyślnie

    Moim zdanie tylko 3 - reszta mi nie podchodzi. Za to 3 bardzo fajna - czesciowo zapewne przez to, ze motor mijal akurat ten filar. Drzewa na horyzoncie juz sie niestety tak ladnie nie rozmyly. Lampa natomiast rujnuje cale wrazenie.
    forum.niekojarze.pl

  3. #3

  4. #4

    Domyślnie

    3jka całkiem fajna- podoba mi sie, jakby było mniej centralnie to już by było załkiem super. Pozostałe zdecydowanie słabiej.
    Gdyby to był jakiś test motocykla 2jka też by sie przydała.
    Z reszty jeszcze 4rka miałą szanse i potencjał gdyby nie to ze motocykl całkowicie zamroziłeś i gdyby był odrobine mniej doświetlony.

    Kończąc tak już na przyszłość skoro mówisz że kolega chętnie współpracuje- powiedz mu żeby sie tak nie spinał bo widać to bardzo po jego pozach. Poprostu przyjmuje pozycje nie adekwantną do stylu/prędkosci z jaką sie porusza.
    Jak nie łoi naprawde ostro to niech lepiej siedzi w naturalnej pozycji bo pochylanie sie na siłe czy próby zwieszania sie z motocykla(tudzież wystawiania kolana)gdy ten pozostaje niemal niezwruszony w pionie wyglądają raczej komicznie niż groźnie. Zresztą do tego motocykla nawet nie za bardzo pasuje taki styl jazdy...
    SPIDI

  5. #5

    Domyślnie

    koledzy Ci już powiedzieli - ja też obstawiam 3.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •