Close

Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567
Pokaż wyniki od 61 do 68 z 68
  1. #61

    Domyślnie

    tamta ma też kelviny w pionie plusiki i minusiki, a w poziomie poszczególne tryby
    Nikon D70 | N18-70mm | N70-300 G | S100mm macro 1:1 | E-Tank 40GB | 2x512MB Kingston Elite Pro | FanGier 1016 Pro | Soligor 118

  2. #62
    Anonymous
    Gość

    Domyślnie

    Witam

    Chciałbym zapytać jakie jest Wasze zdanie na temat artykułu zamieszczonego na www.cdrom.pl:

    http://www.cdrom.pl/index.php?title=...isz_Nikona_D70

    ?????

  3. #63

    Domyślnie

    takie ---->

    bylo to juz przerabiane setki razy
    dla Radka nie wynaleziono jeszcze aparatu

  4. #64

    Domyślnie

    Moim zdaniem to bardzo ważny artykuł. I powinien go przeczytać każdy, kto zamierza zakupić D70. Może wtedy będzie więcej świadomych zakupów i mniej takich dyskusji jak ta. Ja przeczytałem ten artukuł przed zakupem. Mimo to wciąż nie żałuję zakupu.
    A co do wartości tego artukułu i prawd w nim zawartych, na forum już było o tym wiele razy.

    Są tacy, którzy wierzą w Elvisa, tacyktórzy nie wierzą w cuda, i tacy którzy cudów oczekują.
    Są tacy, którzy cudów oczekują, ale i tak w nie nie wierzą ...

  5. #65

    Domyślnie

    Cóż, ja tego wcześniej nie czytałem, ale w moim starym aparacie (Kanona EOS 300) robiłem zdjęcia z na stałe ustawionym EV +1/3 )

    Wrzućcie jakiegoś linka do tej dyskusji o powyższym artukule.
    Nikon D70 | N18-70mm | N70-300 G | S100mm macro 1:1 | E-Tank 40GB | 2x512MB Kingston Elite Pro | FanGier 1016 Pro | Soligor 118

  6. #66

    Domyślnie

    jak to właściwie jest z tym co piszą na http://www.cdrom.pl/index.php?title=...isz_Nikona_D70 ????

    bo ja już głupieję całkowicie
    Pozdrawiam!! Krzysiek


    | D50 | N 18-55 DX |

  7. #67

    Domyślnie

    Szanownemu koledze Rec polecam sprzedanie całkowicie nieudanego D70 ( ten straszny balans bieli) i kupienie D2H który powinien zaspokoić zapotrzebowanie na idealny aparat.

    Pozdrawiam zadowolonych z D70 i akceptujacych jego niedoskonałosci
    D70/F75/28-100/70-300G/Sigma28-135/SB800

  8. #68

    Domyślnie

    Mam jedno pytanko:
    w którym momencie mierzony jest balans bieli - w momencie wykonywania pomiarów czy wykonywania zdjęcia?
    Bo jeżeli w pierwszym, to normalne byłoby, że dodanie flasha w momencie wykonywania zdjęcia zmieni kolorystykę. Jeżeli natomiast w momencie wykonywania zdjęcia, to aparata musiałby w trakcie flasha i zmierzyć WB i zarejestrować obraz... Więc raczej pierwsza opcja wydaje mi się normalniejsza a skoro tak, to nie czepiajmy się, że AWB i lampa farbują na niebiesko.
    D300 i kilka butelek z denkiem ale bez szyjki...


Strona 7 z 7 PierwszyPierwszy ... 567

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •