Close

Strona 52 z 65 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 511 do 520 z 649
  1. #511

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez mswilk Zobacz posta
    No to melduję przybycie.
    Pozdrawiam !
    Ja również można rzec na miejscu dzięki wszystkim za wspaniały pobyt, później napiszę więcej,

  2. #512

    Domyślnie

    A oto my



    no i .... kto był ten wie o co chodzi


    Więcej będzie w odpowiednim watku.
    MarcinWilk

  3. #513

    Domyślnie

    No to nie oficjalna grupówka jest, ludzie już też zbliżają się do swoich domów, wszyscy zadowoleni, pogoda dopisała, bo każdy myślał, że będzie kiepsko. Ale było na bogato

    Dzięki wszystkim za wspaniały pobyt i naładowanie akumulatorów, brakowało mi tego biorąc pod uwagę, że na ostatnich dwóch mnie nie było więc czekałem na wyjazd od stycznia.

    Dzięki mojej ekipie z którą wędrowaliśmy w poszukiwaniu dobrych kadrów, dobrego humoru i całej reszcie z kim udało mi się pogadać nie będę wymieniał, żeby kogoś nie pominąć. Czekam na kolejny w miarę bliski odległościowo plener

  4. #514

    Domyślnie

    ja z Justyną też już w domku.
    Dzięki MarS za świetną organizację, możliwość wejścia na wystawę.
    Wszystkim których tam spotkałem serdecznie pozdrawiam i do zobaczenia niebawem
    Jeśli nachodzi mnie ochota by zrobić coś wielkiego, siadam chwilę w kącie i czekam aż mi przejdzie

  5. #515

    Domyślnie

    Ekipa ślunsk w składzie Marcin Te i Andrzej py w bazie.
    To, czego dokonał MarS nie da się opisać w jednym poście, nawet nie trzeba opisywać, wystarczyło tam być
    Mariuszu, po prostu DZIĘKUJEMY
    Kurcze, nabrałem apetytu na te warsztaty, o których wspomniał Rysiu. Byłoby fajnie aby to doszło do skutku.

    Pozdrawiam Marcin
    Galeria

  6. #516

    Domyślnie

    Byliśmy zdecydowanie widoczni w tłumie...

    LED ZEPPELIN

  7. #517

    Domyślnie

    również melduję, że jestem na miejscu Wszystkim bardzo dziękuję za mile spędzony czas, MarS-owi za organizację i wspaniałe, domowe jedzenie. Z pewnością wrócę ponownie obejrzeć wystawę
    D300 | T 17-50 | SB-600 | N 300/4 AF-S | N 35/1.8G AF-S| N 85/1.8G AF-S | N 70-210/4 AF
    Waldemar Woźniak www.waldemarwozniak.pl
    l
    http://wld-art.pl

  8. #518

    Domyślnie

    Pozazdrościć i gratulować, że wszyscy zadowoleni i cali!
    W sumie, nie spodziewałem się, że na zlocie aż tyle Pań było Brawo!
    Samsung GX-1S|D300|SB-800|YH-324 + 327RC2|MeiKe MK-D300|Kata 3N1-30

  9. #519

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Tok'Ra Zobacz posta
    W sumie, nie spodziewałem się, że na zlocie aż tyle Pań było Brawo!
    no na pewno były fajniejsze niż te co Ty pokazywałeś, przez Ciebie, że dałeś takie brzydkie to musieliśmy wypić

  10. #520

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez b202 Zobacz posta
    no na pewno były fajniejsze niż te co Ty pokazywałeś, przez Ciebie, że dałeś takie brzydkie to musieliśmy wypić
    Zawstydziliście pewnie TurboDymomena (ochronnie, przed nadmorską ptasią grypą) I dobrze... bo pogoda taka, że on nie dał rady - a Wy tak
    Samsung GX-1S|D300|SB-800|YH-324 + 327RC2|MeiKe MK-D300|Kata 3N1-30

Strona 52 z 65 PierwszyPierwszy ... 242505152535462 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •