witam .
potrzebuje porady jak zrobić ramki w ps-ie,chciałbym zautomatyzować te czYnnosc w -operacje-.
niby prawie sobie poradziłem tylko:niektóre zdjęcia z folderu do" przetworzenia"są kadrowane i ramka jak i podpis w niej są innej wielkosci.Jesli mozna to prosze krok po kroku opisać operacje tak aby ramka i wielkosc czcionki były zawsze takiej samej wielkości.
pozdrawiam
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami