Ja też jestem świeżo po przesiadce z SRLC3 i też troszkę się naoglądałem, naczytałem (właśnie, gdyby ktoś potrzebował, to torbę mam do sprzedania). Pisałem o tym w sąsiednim wątku. Kupiłem LowePro Faspack 250. Oglądałem też FastPacka 200. Generalnie w SRLC3 dawałem radę się upchać. Bez ładowarek, bez dodatkowych rzeczy. Aparat + szklarnia + lampa. To się mieściło. Co prawda na wcisk i ścisk, ale dawało rade pozasuwać wszystkie suwaki. W Fastpacka 200 przepakowałem się bez żadnego problemu, jeżeli chodzi o komorę na sprzęt + została cała górna komora na dodatkowe rupiecie, natomiast w Fastpacka 250 przerzuciłem cały sprzęt do dolnej komory i tam mi zostało odrobina luzu + oczywiście cała górna komora + kieszeń na lapka. Fastpack 200 w MM kosztował chyba 260 PLN, za 250-kę zapłaciłem nieco ponad 3 stówki. Generalnie plecak jest fajny, godny polecenia. Acha, 200-ka nie ma pasa biodrowego.
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami