Posiadam obiektyw Sigmy 120-400mm f/4.5-5.6 DG APO OS i pewien problem, a mianowicie po podpięciu go pod body (D80) bardzo szybko rozładowują mi się akumulatory, podobna sytuacja jest przy Sigmie 18-200mm f/3.5-6.3 DC OS.
Dzieje się tak przy włączonej stabilizacji, obiektywem 120-400 jestem w stanie, przy świeżo naładowanych akumulatorach zrobić 2-3 zdjęcia a 18-200 jakieś 8-10 szt.
Po odpięciu obiektywu z OS i podpięciu obiektywu bez stabilizacji wszystko jest OK, używam oryginalnych akumulatorów (kupione w styczniu), i przez jakiś czas było wszystko w porządku, czy muszę co kilka miesięcy kupować nowe aku??
Szukaj



Odpowiedz z cytatem

Skontaktuj się z nami