tak wiem...lecz jest to uciazliwe gdy czujmik niezawsze wychwyca swiatlo...gdy niechcesz uzywac wbudowanego flesha i strzelac na wprost , a jego zaslanianie daje takie skutki ,ze czasami niewyzwoli sabiny....niewspominajac juz o tym ze sabina albo w auto albo manual....a w tych trybach brak korekty ekspozycji....chce czlowiek crobic cos kreatywnego i zanim zrobi to jak trzeba zmarnuje kilka klatek na ustawieniach w manualu....strach pomyslec gdy ma sie wiecej niz jedna lampe...
Szukaj




Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami