Szukaj
D3100 ..........................prosze bardzo pozdro
D700+50mm f1.8G+Di866
A więc pomiaru nie ma. Istotna przewaga znika.
Podłączam się, bo nie chcę zakładać nowego tematu:
Poradźcie mi jaką kartę pamięci wybrać do D5000. Czy opłaca się kupować kartę w technologii Extreme III czy zwykła SDHC wystarczy? Chodzi mi o szybkość zapisu zdjęć. Pozdrawiam
opłaca
Na kartach sie nie powinno oszczędzać. Tyle na forum się czytało o straconych zdjęciach z powodu jakiś noname-ów.
Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB
Extreme II tez wystarczy.
D7100+11-16 2.8; 35 1.8; 17-55 2.8; 70-200 2.8 VC
Osobiście również używam Extreme II 4Giba na D90-ce i śmiga aż miło![]()
witam,
Mam taką prośbę - pytanie: odnośnie wyższości d90 nad d5000, i odwrotnie
Chodzi mi o szybkość ustawienia ostrości i strzału, czy jest różnica, ale tylko dla ustawienia MANUAL F8, czas 60 z włączoną wbudowaną lampą - odległość ok. 60 cm do 1 m.
Dokładnie te parametry potrzebne są mi na codzień.
Teraz pracuję na d50, ale chyba dojeżdża swoje 100 000 strzałów i.... coraz częściej zdarza się, że nie chce mu się ruszać ;(
Skontaktuj się z nami