Close

Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 173

Wątek: d5000 czy d90

  1. #121

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grand. Zobacz posta
    D90 ma silnik w body, co wyprowadza go na 1 pozycję, jak i POMIAR z manualnymi szkłąmi i potwierdzenie ostrości. Mógłbyś np. kupić takiego (chociaż w Twojej profesji raczej zakupisz profesjonalny, dedykowany macro/micro) Heliosa 44m4 i tylko sobie ostrzyć "do kropki"

    D90 ma pomiar z manualnymi szkłami ? ;> Widzę, że masz ten aparat, ja nie, ale i tak wydaję mi się, że się mylisz.

  2. #122

    Domyślnie

    D3100 ..........................prosze bardzo pozdro
    D700+50mm f1.8G+Di866

  3. #123

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez Grand. Zobacz posta
    POMIAR z manualnymi szkłąmi
    Nie wprowadzaj kolegi w błąd

  4. #124
    Oszczędny w słowach
    Dołączył
    08 2010
    Miasto
    wielkopolska
    Posty
    21

    Domyślnie

    A więc pomiaru nie ma. Istotna przewaga znika.

  5. #125

    Domyślnie

    Podłączam się, bo nie chcę zakładać nowego tematu:
    Poradźcie mi jaką kartę pamięci wybrać do D5000. Czy opłaca się kupować kartę w technologii Extreme III czy zwykła SDHC wystarczy? Chodzi mi o szybkość zapisu zdjęć. Pozdrawiam

  6. #126

  7. #127

    Domyślnie

    Na kartach sie nie powinno oszczędzać. Tyle na forum się czytało o straconych zdjęciach z powodu jakiś noname-ów.
    Pozdrawiam: Artur | www.foto-karbulot.com | www.borg.website.pl
    Nikon D90 | MB-D80 | N 16-85 | N 70-300 | N 35 | T 90 | SB-700 | 055XPROB

  8. #128

    Domyślnie

    Extreme II tez wystarczy.
    D7100+11-16 2.8; 35 1.8; 17-55 2.8; 70-200 2.8 VC

  9. #129

    Domyślnie

    Osobiście również używam Extreme II 4Giba na D90-ce i śmiga aż miło

  10. #130

    Domyślnie

    witam,
    Mam taką prośbę - pytanie: odnośnie wyższości d90 nad d5000, i odwrotnie
    Chodzi mi o szybkość ustawienia ostrości i strzału, czy jest różnica, ale tylko dla ustawienia MANUAL F8, czas 60 z włączoną wbudowaną lampą - odległość ok. 60 cm do 1 m.
    Dokładnie te parametry potrzebne są mi na codzień.
    Teraz pracuję na d50, ale chyba dojeżdża swoje 100 000 strzałów i.... coraz częściej zdarza się, że nie chce mu się ruszać ;(

Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •