Close

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17

Wątek: Canon 40D

  1. #1

    Domyślnie Canon 40D

    Jakie sa wasze odczucia , wady zalety Canona 40D bo przesiadam sie z D200 na EOS 40D.

  2. #2

    Domyślnie

    Nie prościej zapytać na CB ?? normalnie plaga jakowaś
    Pozdrawiam Tomasz

  3. #3

    Domyślnie

    Wolę tu między swoimi.

  4. #4
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez 2Cresky Zobacz posta
    Nie prościej zapytać na CB ?? normalnie plaga jakowaś
    Za pół roku, może za rok z przyczyn których jeszcze nie znamy trend ulegnie odwróceniu, potem za 2 lata z przyczyn których tez jeszcze nie znamy znów się odwróci i tak do końca świata i jeszcze jeden dzień
    --------------------------------------------------------------------
    Cytat Zamieszczone przez synor Zobacz posta
    Wolę tu między swoimi.
    Kawał przyzwoitego aparatu z ładnym obrazkiem i nieporównywalnie lichą obudową w stosunku do mistrzowskiej D200.
    Ale to chyba już wiesz. Szkła Panie kolego szkła. Kupuj szkła, a dopiero potem do tego jakieś pasujące body.
    Ostatnio edytowane przez robin102 ; 10-05-2009 o 23:07

  5. #5

    Domyślnie

    http://forum.nikon.org.pl/showthread...&highlight=40d
    Tam wymieniono wiele uwag. Także z udziałem tych, którym przykleił się do rączek
    Nikoś D90 + MB-D80 + Nikkor 16-85 VR + Nikkor 70-300 VR + Cosina 100 macro + SB-600 + Velbon Sherpa 600R
    Moja racja jest mojsza, niż Twojsza. Moja racja jest najmojsza!

  6. #6

    Domyślnie

    żółto-czarny dzieki

  7. #7

    Domyślnie

    robin102 - mam juz szkła Sigma DC 18-200mm 1: 3,5-6,3 Optical Stabilizer
    i Sigme 10-20mm 1:4-5.6 DC HSM

    co ty na to do C 40D no i 580EX II

  8. #8
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez synor Zobacz posta
    co ty na to do C 40D no i 580EX II
    Wybacz, ale się trochę powymądrzam nie złośliwie oczywiście.
    Widząc te szkła które wymieniłeś, zmianę na Conana marnie widzę, tzn. sensu prawie to nie ma bo nie wykorzystasz tego co ten korpus daje na wielki plus w stosunku do D200, a daje znacznie mniejsze i to na prawdę znacznie mniejsze szumy co stwarza możliwość częstszego korzystania ze światła zastanego, a te dwa szkła za przeproszeniem dupnie ciemne są tak samo na Canonie jak na Nikonie . Zmienić na Canona to w jakimś konkretnym celu, z jakimś argumentem, a tu u Ciebie tego nie widzę. No chyba, że sama zmiana jest argumentem bo czemu człowiek nie może sobie zrobić radości jak go na to stać.
    W moich ostatnich poczynaniach fotograficznych wszystkie znaki na niebie wskazują, że niby powinienem używać Canona, ale daje chyba rady Nikonem jak na razie i mam nadzieje, że długo dam rady, bo zmian nie lubię i potencjalnych problemów z tym związanych.
    Jeśli masz już fizycznie te szkła z bagnetem Canona to rad czy nie rad chyba i korpus Canona dokupić trzeba.

  9. #9

    Domyślnie

    Ogólnie to zmieniłam na 40D bo trafił mi sie dobry zestaw za bardzo cienkie koszta nie uwierzyłbyś .
    Miałem nikona d200 ze sigma 18-50 1:2.8 EX D i 55-200 D 1:4-5.6 DC
    Lampa firmy METZ 40MZ-2

    A zamieniłem to na Canona 40D Sigma DC 18-200mm 1: 3,5-6,3 Optical Stabilizer
    i Sigme 10-20mm 1:4-5.6 DC HSM
    Lampa Canon 580EX II
    Grip canona i 3 akumulatorki.

    Więc tu widze sens .
    I urzywac bede tego amatorsko bo nie jestem profesjonalista.
    Nikon D200 - Canon 40D

  10. #10
    Zbanowany
    Dołączył
    08 2006
    Miasto
    Wrocław Psie Pole, psia mać !
    Posty
    4 992

    Domyślnie

    Jak jesteś zadowolony, to ja też bo chyba o to chodzi jak wyszło tanio to zazdrościć pozostaje. Kup jakąś jasną stałeczkę i wykorzystaj możliwości tego udanego aparatu.

Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni

Tagi dla tego wątku

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •