Jezeli tylko fotki beda oki, to ja ja mocno rozwaze, wyposazenie ze te cene kusi, to prawie aparat marzen w tym segmencie.Zamieszczone przez Czornyj
Po ostatnich prezentacjach to szczegolnie Canon ze swoimi 350/400/20/30D jakos tak biednie wyglada... (szczegolnie dziadowskie 350/400d sa takie troche niedzisiejsze...)
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami