Najbardziej cieszy, ze im wiecej konkurencji, tym lepiej dla nas, uzytkownikow. Po tej premierze nie wyobrazam sobie, zeby np. Nikon czy Sony nie obnizyli troche ceny na D80 i A100, ktore jednak sa gorzej "wypasione" a kosztuja tyle samo. No bo chyba nie chcialibysmy, zeby na rynku aparatow bylo jak z oprogramowaniem - czyli de facto rzadzilby i narzucal swoje widzimisie Canon![]()
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami