Spoko, spoko, regularnie czytam ciekawe i merytoryczne forum Canona i wiem, żeś " czerwony"![]()
Obiektywnie rzecz biorąc lepiej by mieć w puszce labcasta, czy nemosa niż sony.
Wierzę, że Nikon w końcu pokaże nowe, własne matryce.
Szukaj
Spoko, spoko, regularnie czytam ciekawe i merytoryczne forum Canona i wiem, żeś " czerwony"![]()
Obiektywnie rzecz biorąc lepiej by mieć w puszce labcasta, czy nemosa niż sony.
Wierzę, że Nikon w końcu pokaże nowe, własne matryce.
Skontaktuj się z nami