Witam!
zanim wybiorę się na konkurencyje forum, pomyślałem że najpierw zapytam na rodzimym...
dostałem całkiem pokaźny zestaw systemu OM oplympusa w którego skład wchodzą:
1 body OM1
2 body OM2
3 zuiko 50mm 1.8 -(może da się to to do D80 podpiąć?)
4 zuiko 75-150mm 1:4
5 tokina 35-70 1:3,5
6 konwerter TELEMORE95 II 7-k-m-c
7 grip olympus winder 1
do tego jeszke troche filtrów kolorowych, jakiś pryzmatyczny B+W, COKIN 55mm i kilka dupereli.
Czy ktoś ma pojęcie ile to może być warte?
dzięki za pomoc
Szukaj



Odpowiedz z cytatem
Skontaktuj się z nami