Close

Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Oszczędny w słowach Awatar KOZI2000
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Pruszcz Gdański
    Posty
    218

    Domyślnie TAEKWON-DO na Westerplatte

    Siemka jak oceniacie te fotki?

    1:
    2:
    3:
    4:
    5:
    6:
    7:
    Pozdrawiam.
    | D90 | MB-D80 | N35 1.8 | N50 1.8 | N18-105 VR | N70-300 VR | Benro A-500EX + BH2 | Naneu Alpha-L |

  2. #2

    Domyślnie

    podobaja sie

  3. #3

    Domyślnie

    aż chce mi się wrócić do tego sportu
    Naucz się czytać

  4. #4

    Domyślnie

    Kadry cztery i pięć są bardzo fajne.
    Same zdjęcia wymagają jednak trochę dopracowania bo wyglądają na surowe tylko pomniejszone z aparatu.
    OMG, I have finally discovered what's wrong with my brain: On the left side, there is nothing right, and on the right side, there is nothing left.

  5. #5

    Domyślnie

    A mnie się nie podoba, wygląda mi to na zdjęcia na NK.

  6. #6
    Oszczędny w słowach Awatar KOZI2000
    Dołączył
    12 2008
    Miasto
    Pruszcz Gdański
    Posty
    218

    Domyślnie

    Cytat Zamieszczone przez alex004 Zobacz posta
    A mnie się nie podoba, wygląda mi to na zdjęcia na NK.
    jak możesz to rozwiń tą wypowiedź bo taka nic mi nie mówi. Jakiego typu zdjęcia daje się na NK? wyjaśnij co Ci się w nich nie podoba. Starałem się żeby były jak najlepsze, gdzie Twoim zdaniem zrobiłem błąd?

    Cytat Zamieszczone przez downunder Zobacz posta
    Same zdjęcia wymagają jednak trochę dopracowania bo wyglądają na surowe tylko pomniejszone z aparatu.
    Troszke sie przy nich pobawilem w CNX2, może za mało (poprawiłem BW, wyprostowałem horyzont i wykadrowałem). W niektórych przypadkach nie chciałem mocno przycinać zdjęć bo szkoda mi było ciąć ładne widoki Jak tło i modele są super, to ciężko czasem wybrać.

    Pozdrawiam i dzięki za opinie.
    | D90 | MB-D80 | N35 1.8 | N50 1.8 | N18-105 VR | N70-300 VR | Benro A-500EX + BH2 | Naneu Alpha-L |

  7. #7

    Domyślnie

    sympatyczne fotki
    jestem na TAK
    NinoVeron |==========[> | IG | Flickr | BLOG | MM | FB
    "na co sprzętu qpa gdy fotograf d..."

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •